Subota, 19 Svi 2018 02:00

Slavonija uvjerljivo poražena na gostovanju kod vodećeg Osijeka II u 27. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

OSIJEK - Nogometaši Slavonije poraženi su jučer na gostovanju kod lidera prvenstva Osijeka II rezultatom 5:0 u 27. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Utakmica se igrala pred pedesetak gledatelja na Igralištu Olimpije u Donjem gradu.

Do 22. minute nije bilo prilika niti na jednoj strani, a onda je domaćin poveo iz jedanaesterca. U narednih 6 minuta Požežani su primili još dva pogotka i susret je bio praktički riješen. U drugom dijelu domaći su uspjeli postići još dva pogotka s kojima su došli do uvjerljive pobjede s kojom su osigurali plasman u 2. HNL.

Trener Slavonije Milan Tomljenović nije mogao računati na dva ponajbolja igrača Matiasa Šulca i Valentina Podobnika koji u Osijek nisu putovali zbog tri žuta kartona.

Ovo je bio prvi susret 27. kola. U subotu, 19. 05. s početkom u 17,00 sati sastaju se Koprivnica - Marsonia, Đakovo Croatia - Bjelovar, Belišće - Međimurje, Mladost - Slavija i Vukovar 1991 - Bedem. U nedjelju, 20. 05. u 17,00 sati igrat će Čepin - Oriolik i Varteks - BSK.

Pred "Plavima s Orljave" sada su naporna dva tjedna u samoj završnici sezone. Već u utorak, 22. 05. u Velikoj protiv Slavije (Pleternica) igraju finale Županijskog nogometnog kupa (19,00). Nakon toga u subotu, 26. 05. s početkom u 17,00 sati na svom Stadionu u sklopu 28. kola dočekuju Čepin.

U četvrtak, 31. 05. s početkom u 17,30 sati gostuju kod Đakovo Croatie u 29. kolu, a posljednja utakmica sezone na rasporedu je u nedjelju, 03. 06. kada na Stadionu kraj Orljave u 30. kolu gostuje Koprivnica (17,30 sati).

Pročitano 2232 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 19 Svi 2018 09:30