Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 02:00

Nogometaši Parasana svladali u gostima lidera Eminovce u 9. kolu 3. Županijske nogometne lige

POŽEGA – Nogometaši Parasana su u derbiju 9. kola 3. Županijske nogometne lige svladali vodeće Eminovce na njihovom terenu rezultatom 2:4, a zanimljivo je da je svih 6 pogodaka postignuto u prvom dijelu susreta dok su mreže mirovale u nastavku utakmice. Domaće je u vodstvo doveo napadač Danijel Varela već u 3. minuti. Nakon toga su gosti postigli 4 pogotka. Izjednačio je Emanuel Penava u 14. minuti, a potom su Parasani u samo 5 minuta riješili pitanje pobjednika. Dva pogotka postigao Filip Ivičić (31., 35) da bi na 1:4 povećao Matej Ivanković u 36. minuti. Nadu Eminovcima vratio je Varela svojim drugim pogotkom u 38. minuti ali se u nastavku utakmice rezultat više nije mijenjao te su gosti došli do važnih bodova s kojima su se uključili u borbu za naslov prvaka.

Ovčare su istim rezultatom došle do pobjede na gostovanju u Badljevini kod Dinama. Pogotke za Ovčare postigli su Marko Đurina (32), Žarko Markota (65- 11m), Marko Pačarek (81) i Zvonimir Metić (83). Oba pogotka za domaće postigao je Andrej Munić (52, 69 – 11m).

Jedinu domaću pobjedu u ovom kolu ostvarili su igrači Jovače koji su na svom terenu u Marinom selu s uvjerljivih 4:0 bili bolji od Slavonije (Prekopakra). Pogotke su postigli Đuro Lengelić (4), Danijel Gunjević (5), Božidar Mioković (43) i Kristian Kovačević (85). U 9. kolu slobodna je bila Lipa.

Sve utakmice 10. kolu igraju se u nedjelju, 22. 04. 2018. s početkom u 17,00 sati, a sastaju se Lipa – Dinamo, Ovčare – Eminovci i Parasan – Jovača. Slobodna je Slavonija.