Četvrtak, 12 Travanj 2018 02:00

Slavonija poražena na gostovanju kod Marsonie u 18. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

SLAVONSKI BROD - Na Stadionu uz Savu jučer je odigrana utakmica 18. kola 3. HNL - Istok između Marsonie i Slavonije koja je prekinuta 24. 03. 2018. u 7. minuti kod rezultata 1:0 za domaćina, a nakon tragične iznenadne smrti nogometaša Marsonie Brune Bobana koji je tri sezone nosio i dres prve momčadi požeške Slavonije. Nastavak utakmice obje ekipe su odigrale bez puno želje za nogometom.

Već u prvoj minuti nastavka Požežani su preko Matiasa Šulca došli do izjednačenja nakon kiksa vratara Vlade Tomaša koji je izletio u prazno. Brođani su do vodstva došli u 52. minuti pogotkom Ante Gudelja na dobru asistenciju Mateja Sivrića koji je probio lijevi bok gostiju. Upravo je Sivrić propustio najveće dvije prilike u nastavku utakmice, u 84. i 85. minuti kada je izlazio sam pred vratara Matu Vasića koji je njegovu prvu priliku obranio dok je Sivrića u drugoj prilici zaustavila vratnica.

Požeški trećeligaš je 10 kola prije kraja prvenstva na 14. mjestu sa 18 osvojenih bodova. Ispod Slavonije nalaze se Đakovo Croatia sa 17 i Varteks (Varaždin) sa 14 bodova. Varteks je jučer u zaostaloj utakmici 19. kola u Varaždinu odigrao neodlučeno, 1:1 s vodećim Osijekom II

U sljedećem, 21. kolu Slavonija gostuje u Ivankovu kod drugoplasiranog Bedema (15. 04. 2018.). Nakon tog teškog gostovanja "Plave s Orljave" u 22. kolu očekuje županijski derbi protiv Slavije (Pleternica). Ta utakmica se igra u subotu, 21. 04. 2018. s početkom  u 16,30 sati na Stadionu kraj Orljave.

MARSONIA - SLAVONIJA 2:1 (1:1)

SLAVONSKI BROD - Stadion uz Savu. Gledatelja 200. Sudac : Krešimir Vidačić (Osijek)

STRIJELCI : 1:0 Balentović (3), 1:1 Šulc (9), 2:1 Gudelj (52)

MARSONIA - Tomaš, Meseljević, Kurbalić, Balentović, Čanić, Gudelj (od 66. Mišić), Rosandić (od 46. Prodanović), Radić, Sivrić, Bekavac (od 46. Ćubel), Bundavica. Trener : Robert Špehar.

SLAVONIJA - Vasić, Smojvir, Puntarić, Plešić, Majstorović, Marčetić (od 76. Bojić), Karačić, Podobnik, Grbeš (od 81. Gurdon), Šulc, Božić. Trener : Krešimir Brkić.

(Foto : NK Marsonia)

Pročitano 1785 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 12 Travanj 2018 11:16