Ponedjeljak, 18 Rujan 2017 02:00

Uvjerljiva pobjeda Lipe, remi Parasana u 2. kolu 3. Županijske nogometne lige

POŽEGA - Proteklog vikenda odigrane su utakmice 2. kola 3. Županijske nogometne lige. Lipa (Stara lipa) je na svom terenu "Ritki gaj" došla do uvjerljive pobjede rezultatom 4:0 (1:0) protiv Poljane. Pogotke su postigli Goran Bradić (4, 68) i Josip Mijatović (58, 71).

Za Lipu su igrali Dinko Karešin, Ivan Vinković (od 46. Adam Rodić), Andrej Ladović (od 22. Hrvoje Mijatović), Josip Vukić, Marin Mijatović, Mihael Čokrlić, Josip Mijatović, Dominik Mitrović (od 46. Tomislav Jurić), Antonio Nikić - Čakar (od 65. Marjan Nemešković), Goran Bradić i Danijel Stanić (od 46. Karlo Kerepčić).

Parasan (Golobrdci) je na svom igralištu "Pod selom" odigrao neriješeno, 1:1 protiv Eminovaca. Gosti su poveli pogotkom Danijela Varele u 25. minuti, a bod Parasanima donio je Josip Jurišić pogotkom u 63. minuti.

Parasan je igrao u sastavu Stipo Koutni, Nikola Franikić, Ivan Legac (od 69. Antun Smojvir), Josip Ivanović (od 69. Ilija Đaković), Vjekoslav Maričević, Matko Jurčić, Ivan Bertolan, Emanuel Penava (od 75. Alen Protić), Josip Cvitić, Josip Krip (od 46. Domagoj Mandić) i Josip Jurišić.

Ovčare i Dinamo (Baljdevina) su odigrali 1:1. Domaći su poveli u 34. minuti iz kaznenog udarca koji je sigurno realizirao vratar Ovčara Radomir Baričević. Bod gostima iz Badljevine donio je napadač Dario Grgić pogotkom u 76. minuti.

Slavonija (Prekopakra) je na svom igrlalištu "Matkovac" rezultatom 2:1 bila bolja od Jovače (Marino selo). Pogotke za Slavoniju postigli su Valentino Mik (68) i Leonardo Kasner (71). Poraz gostiju ublažio je Miroslav Mioković (78)

U vodstu je Lipa sa maksimalnih 6 bodova i gol razlikom 5:0. Slijede Eminovci i Dinamo sa 4 boda .

U 3. kolu u nedjelju, 24. rujna s početkom u 16,30 sati sastaju se Dinamo (Badljevina) - Lipa (Stara lipa), Eminovci - Ovčare i Poljana - Slavonija (Prekopakra). Dan prije, u subotu, 23. rujna u 16,30 sati igraju Jovača (Marino selo) - Parasan (Golobrdci)