Ponedjeljak, 08 Svi 2017 02:00

Lipa uvjerljivo pobijedila Parasan u gradskom derbiju 16. kola 3. ŽNL

POŽEGA – U gradskom derbiju 16. kola 3. Županijske nogometne lige NK Lipa je na svom terenu „Ritki gaj“ u Staroj Lipi s uvjerljivih 4:0 bila bolja od Parasana (Golobrdci). Domaći nogometaši poveli su pogotkom Marina Mijatovića u 3. minuti, a na 2:0 je povisio Dario Petrović u 23. minuti. S tim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom dijelu Lipa je pogocima Josipa Mijatovića u 59. i Hrvoja Mijatovića u 85. minuti došla do uvjerljive pobjede.

U ostalim susretima Slavonija je u Prekopakri s uvjerljivih 5:1 svladala Poljanu, Graničar je u Bučju rezultatom 2:0 bio bolji od Eminovaca dok su Ovčare istim rezultatom svladale BSK (Biškupci). Slobodna je bila Jovača (Marino selo).

Dva kola prije kraja u vodstvu je Graničar (Bučje) sa 34 boda dok je druga Slavonija (Prekopakra) sa 27 bodova koliko ima i trećeplasirana Lipa (Stara Lipa). Četvrti je BSK (Biškupci) sa 26 bodova. Peti je Parasan (Golobrdci) sa 20 bodova koliko imaju i Ovčare na šestom mjestu. Na posljednja tri mjesta su Eminovci sa 10, Jovača 8 i Poljana sa 7 bodova.

Utakmice pretposljednjeg, 17. kola igraju se u nedjelju, 14. svibnja s početkom u 17,30 sati. Sastaju se Parasan – Jovača, BSK – Lipa, Poljana – Ovčare i Eminovci – Slavonija. Slobodan je Graničar.

Utakmice posljednjeg, 18. kola igraju se u nedjelju, 21. svibnja u 17,30 sati. Sastaju se Lipa – Poljana, Jovača – BSK, Ovčare – Eminovci i Slavonija – Graničar. Slobodan je Parasan.

Pročitano 1938 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 08 Svi 2017 12:53