Utorak, 02 Svi 2017 02:00

Pobjeda Lipe, poraz Parasana u 15. kolu 3. Županijske nogometne lige

POŽEGA - Nogometaši Lipe osvojili su sva tri boda na gostovanju u Marinom selu kod domaće Jovače. Momčad iz Stare Lipe slavila je rezultatom 0:2. Prvi pogodak bio je autogol domaćih u 72. minuti, a minutu poslije Goran Bradić zabio je za konačnih 0:2.

Nogometaši Parasana poraženi su na svom terenu "Pod selom" u Golobrdcima od Ovčara rezultatom 1:2. Gosti su poveli u 52. minuti pogotkom Slavka Pavkovića. Izjednačio je Filip Tadić u 60. minuti. Pobjedu Ovčarama donio je u 85. minuti Stjepan Benić pogotkom za konačnih 1:2.

U ostalim susretima BSK je u Biškupcima odigrao neodlučeno, 3:3 protiv Slavonije (Prekopakra) dok su Poljana i Graničar (Bučje) odigrali neriješeno, 2:2. U 15. kolu slobodni su bili Eminovci.

U vodstvu je Graničar (Bučje) sa 31 bodom dok je drugi BSK (Biškupci) sa 26 bodova (utakmica manje). Treća je Slavonija (Prekopakra) sa 24 boda koliko ima i četvrta Lipa (utakmica manje). Peti je Parasan sa 20 bodova, Ovčare su šeste sa 17 bodova, a slijede Eminovci 10, Jovača 8 i Poljana 7.

Utakmice 16. kola igraju se u nedjelju, 07. svibnja u 17,30 sati. Sastaju se Lipa - Parasan, Ovčare - BSK, Slavonija - Poljana i Graničar - Eminovci. Slobodna je Jovača.

Pročitano 1656 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 02 Svi 2017 13:49