Četvrtak, 20 Travanj 2017 02:00

Parasan u derbiju 13. kola 3. ŽNL odigrao neodlučeno s Graničarom, Lipa bolja od Ovčara

POŽEGA - U ponedjeljak, 17. travnja odigrane su sve utakmice 13. kola 3. Županijske nogometne lige. Lipa je na svom terenu "Ritki gaj" u Staroj Lipi svladala Ovčare rezultatom 1:0. Pogodak odluke postigao je Goran Bradić u 46. minuti.

Parasan je u derbiju kola na svom igralištu "Pod selom" u Golobrdcima ugostio lidera Graničar (Bučje). Domaći nogometaši su odlično otvorili utakmicu i već nakon 17 minuta imali vodstvo od 2:0. U 9. minuti Rafael Penava je postigao pogodak za 1:0 dok je u 17. minuti Emanuel Penava povećao vodstvo Parasana na 2:0. U 44. minuti Tadija Krištija smanjuje na 2:1 dok je u 59. minuti Josip Brkić pogotkom iz jedanaesterca postavio konačnih 2:2 i donio važan bod svojim suigračima.

U preostala dva susreta 13. kola BSK je u Biškupcima svladao Eminovce rezultatom 3:1 dok je Jovača u Marinom selu svladala Slavoniju (Prekopakra) rezultatom 2:1. Slobodna je bila Poljana.

U vodstvu je Graničar sa 27 bodova dok je drugi BSK sa 25 bodova (utakmica manje). Lipa je na trećem mjestu sa 21 bodom. Slavonija i Parasan imaju po 20. Ovčare su šeste sa 11 bodova, a slijede Eminovci 9, Jovača 8 i Poljana 5.

Utakmice 14. kola igraju se u nedjelju, 23. travnja s početkom u 17,00 sati. Sastaju se Slavonija - Parasan, Ovčare - Jovača, Graničar - BSK i Eminovci - Poljana. Slobodna je Lipa.

Pročitano 1798 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 20 Travanj 2017 11:57