Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 02:00

Slavonija poražena u Koprivnici u 10. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

KOPRIVNICA - Nogometaši Slavonije poraženi su u 10. kolu 3. HNL - Istok na gostovanju u Koprivnici od istoimenog domaćina rezultatom 2:1. Požežani su loše otvorili utakmicu i već u 16. minuti imali zaostatak od 2:0. Iako je mladi Marko Karačić pred kraj prvog dijela smanjio na 2:1, momčad Roberta Špehara nije u nastavku utakmice doći barem do boda protiv kluba koji je prije ove utakmice bio na pretposljednjem, 15. mjestu, a s ova tri boda se probio na 13. mjesto. Slavonija je ostala na 3. mjestu sa 17 bodova.

Vodeći Varaždin pobijedio je na svom terenu Vukovar 1991 rezultatom 1:0 dok je drugoplasirano Međimurje  (Čakovec) odigralo 1:1 s Oriolikom (Oriovac). Varaždin ima 26 bodova, a Međimurje 20 bodova.

U sljedećem, 11. kolu "Plavi s Orljave" dočekuju Bjelovar koji je 14. na ljestvici sa 11 bodova. Utakmica se igra na Stadionu Slavonije u subotu, 29. listopada s početkom u 15,00 sati.

Rezultati 10. kola : Belišće - Višnjevac 2:0, Bedem - Osijek II 1:2, Međimurje - Oriolik 1:1, Koprivnica - Slavonija 2:1, Bjelovar - Marsonija 0:0, Varaždin - Vukovar 1991 1:0, Slavija - Đakovo Croatia 4:1, BSK - Mladost 1:0.

Poredak : Varaždin 26, Međimurje (Čakovec) 20, Slavonija 17, Vukovar 1991 16, Mladost (Ždralovi) 16, Osijek II 15, Oriolik (Oriovac) 14, Bedem (Ivankovo) 14, Marsonia (Slavonski Brod) 14, BSK (Bijelo brdo) 12, Slavija (Pleternica) 12, Belišće 11, Koprivnica 11, Bjelovar 11, Đakovo Croatia 11, Višnjevac 3.

KOPRIVNICA – SLAVONIJA 2:1 (2:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion Koprivnica. Gledatelja 100. Sudac Sabljić (Stare Plavnice).

STRIJELCI: 1:0 Kovačić (9), 2:0 Vučinić (16), 2:1 Karačić (40)

KOPRIVNICA: Tihelka, Tucaković, Sminderovac, Tuba (od 46. Rajić), Sebljanović, Vučinić, Pavlović, Tkalčić (od 46. Koren), Kovačić (od 85. Sinjaković), Kolar, Gal. Trener Želimir Mešnjak.

SLAVONIJA: Vasić, Pavelić, Ja. Neruda (od 46. Smojvir), Kurbalić, Majstorović, Karačić, Boban, Sokić, Jakešević, Podobnik, Božić. Trener Robert Špehar.

(Foto : Facebook stranica NK Koprivnica)

Pročitano 2051 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 09:49