Srijeda, 19 Listopad 2016 02:00

Pioniri Slavonije osvojili Županijski nogometni kup

KUZMICA - Na Igralištu Park u Kuzmici jučer je odigrano finale Kupa Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije za kategoriju pionira. U finalu su se sastali NK Slavonija (Požega) i NK Slavija (Pleternica).

Do finala su obje ekipe odigrale po jednu utakmicu. Slavija je uvjerljivo svladala Požegu rezultatom 5:0 dok je Slavonija na gostovanju u Vidovcima svladala domaći Dinamo rezultatom 1:3.

Pioniri Slavonije u finalu su uvjerljivo svladali svoje vršnjake i slavili rezultatom 4:0. Požežani su u vodstvo došli u 28. minuti autogolom Pleterničana, a rezultatom 0:1 se i otišlo na odmor. Ronaldo Hodak postigao je pogotke u 55. i 57. minuti a konačan rezultat postavio je Dejan Grubešić u 63. minuti.

Tako su pioniri Slavonije obranili naslov pobjednika Županijskog nogometnog kupa i stekli pravo daljnjeg natjecanja u Hrvatskom nogometnom kupu (srijeda, 02. studenog).

Finale kupa u kategoriji kadeta između Slavije i Slavonije igra se danas (srijeda, 19. 10.) s početkom u 16,00 sati na Stadionu "Stjepan Zdenko Šivo" u Pleternici dok će juniori ova dva kluba svoje finale odigrati za tjedan dana u Požegi na Stadionu Slavonije (utorak, 25. 10. u 15,30 sati).

SLAVIJA - SLAVONIJA 0:4 (0:1)

Kuzmica, Igralište Park, 18. 10. 2016., sudac : Antonio Ripić (Požega), pomoćnici Slaven Stojanović (Požega) i Danijel Rađenović (Vidovci), delegat : Zvonko Polić (Pleternica)

STRIJELCI : 0:1 Barić (28 - ag), 0:2 Hodak (55), 0:3 Hodak (57), 0:4 Grubešić (63)

SLAVIJA - Tomić, Miličević (od 66. Subotić), Bajić, Begić (od 66. Bošnjak), Ravlić, Barić, Pavlović, Mušković, Banović (od 57. Vuksan), Matanić (od 66. Knezović), Živković (od 54. Tokić). Trener : nema

SLAVONIJA - Pojer (od 36. Ćorić), Čugalj, Machaček, Đaković, Šubara (od 64. Katić), Sigurnjak, Merše (od 56. Domazet), Dautović (od 66. Papak), Hodak, Grubešić (od 66. Adžić), Ivanešić. Trener : Marko Vujnović

Igrač utakmice : Ronaldo Hodak

(Foto : Facebook stranica NK Slavonija Požega)

Pročitano 1945 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 14:32