Nedjelja, 19 Listopad 2014 02:00

ŠNK Slavonija 1 bolja od ŠNK Slavonije 2 u derbiju ŽNL limača

POŽEGA - Na Sportsko - rekreacijskom centru jutros su odigrane dvije utakmice 7. kola Županijske nogometne lige limača. U derbiju kola i prvog dijela prvenstva sastale su se dvije ekipe limača požeške Slavonije koje su do ovog kola imale sve pobjede i maksimalan učinak. U derbiju su igrači ŠNK Slavonije 2 odigrali odličnu utakmicu i do samog kraja utakmice imali pozitivan rezultat. U posljednjih deset minuta utakmice igrači ŠNK Slavonije 1 ipak su uspjeli postići tri pogotka i doći do uvjerljive pobjede. Pogotke za ekipu trenera Maria Raguža postigli su Adam Jovanović u 40. i 49. minuti te Niko Pisker u 43. minuti. Igrači trenera Dine Žiške koji igraju za ŠNK Slavoniju 2 ipak su malo mlađi i fizički slabiji od svojih klupskih kolega iz ŠNK Slavonije 1 što se i osjetilo u samoj završnici utakmice. Prije ove utakmice NK Mladost (Pavlovci) je sa 4:1 bila bolja od NK Slavije (Pleternica). Pogotke za Pavlovčane postigli su Luka Šupljak u 9. i 44. minuti te Marko Ćosić u 25. i 27. minuti. Počasni pogodak za male Pleterničane postigao je Filip Jušić u 49. minuti iz kaznenog udarca. NK Kaptol je na svom igralištu dobio NK Tim osvježenje (Kuzmica) rezultatom 4:1 dok je NK Jakšić na svom terenu bio bolji od NK Papuka (Velika) rezultatom 1:0. Dva kola prije kraja jesenskog dijela prvenstva u vodstvu su Slavonija 1 i Slavonija 2 (utakmica više) sa 18 bodova, treća je Mladost sa 15 bodova a četvrti Kaptol sa 12 bodova (utakmica više). Na petom mjestu je Dinamo sa 10 bodova, šesta je Slavija sa 4 a sedmi Jakšić sa 3 boda. Po jedan bod imaju osmo Tim osvježenje i posljednji deveti Papuk. U sljedećem, 8. kolu koje se igra u nedjelju, 26. listopada sastaju se Mladost - Slavonija 1 (9,00), Papuk - Slavija (10,00), Tim osvježenje - Jakšić (11,00) i Dinamo - Kaptol (12,00). Slobodna je Slavonija 2.

Pročitano 1751 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 21 Listopad 2014 13:27