Nedjelja, 19 Listopad 2014 02:00

ŠNK Slavonija neriješeno sa NK Đakovo Croatiom

POŽEGA - ŠNK Slavonija je u 10. kolu 3. HNL - Istok na svom Stadionu pred dvjestotinjak gledatelja ugostila NK Đakovo Croatiu. Unatoč tome što su domaći nogometaši bili puno bolji tijekom svih devedeset minuta ipak nisu uspjeli doći do pobjede i osvojiti sva tri boda te je utakmica završila bez pogodaka 0:0. Slavonija je nastupila u sastavu : Vasić, Pavelić, Ja. Neruda, Tomić, Jo. Neruda, Žafaranić (od 77. Marić), Golik, Darmopil, Jakešević (od 88. Zlomislić), Plešić (od 46. Žiška), Matanović. Najbolju priliku za pobjedu Požežani su imali u 59. minuti kada je u šesnaestercu gostiju srušen Mile Pavelić a glavni sudac utakmice Ivan Menđušić iz Vinkovaca pokazao je na bijelu točku. Najstrožu kaznu izveo je Kristijan Golik ali je njegov udarac gostujući vratar Begović uspio obraniti. U sljedećem, 11. kolu igrače trenera Nine Parmakovića očekuje županijski derbi protiv NK Slavije. Utakmica se igra u Pleternici na Stadionu Stjepan Zdenko Šivo u subotu, 25. listopada s početkom u 15,30 sati.