Ponedjeljak, 16 Veljača 2015 01:00

Odigrano 13. kolo MNLV Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Grabrik jučer su odigrane sve utakmice 13. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvoj utakmici Hvidra je uvjerljivo dobila Standard rezultatom 6:1. Pogotke su postigli Tomislav Soldo (3), Dražen Matišić, Mišo Hodak i Željko Vidmar. Počasni pogodak za Standard postigao je Tomislav Matić.

Pizza bar Jeronim je također uvjerljivo svladala Kelvin rezultatom 6:2 iako je Kelvin imao vodstvo od 0:2 na poluvremenu. Pogotke za Kelvin postigli su Mario Engelmann i Nevio Berdi. Za Jeronim trostruki strijelac bio je Eduard Pavičić, dva pogotka zabio je Gojko Soldo a jedan Tomislav Mandić.

Limarija Janota bila je bolja od Bećara i slavila rezultatom 6:3. Po dva pogotka za Janotu postigli su Velibor Mežnarić, Goran Bošnjak i Damir Kožić. Za Bećare strijelci su bili Draženko Kljajić, Miroslav Papak i Ivo Papak.

Pilana Blatančić dobila je Prvi hrvatski redarstvenik rezultatom 2:1. Pilanu su u vodstvo doveli Hrvoje Kozarić i Saša Vukadinović a rezultat je smanjio Zlatko Matanović.

Alabama i Rampa Spin Valis odigrali su neodlučeno 1:1. Rampu je u vodstvo doveo Jako Novak u 13. minuti a izjedanačio je Zoran Bošnjaković u 34. minuti.

U sljedećem, 14. kolu koje se igra za dva tjedna (nedjelja, 01. ožujka) sastaju se Limarija Janota - Pilana Blatančić (8,00), Prvi hrvatski redarstvenik - Rampa Spin Valis (8,50), Alabama - Kelvin (9,40), Standard - Bećari (10,30) i Pizza bar Jeronim - Hvidra (11,20).

Suce i zapisničara treba osigurati ekipa Limarije Janota.