Utorak, 10 Veljača 2015 01:00

Prva pobjeda Standarda u MNLV Požega

POŽEGA - U nedjelju, 08. veljače u Grabriku su odigrane sve utakmice 12. kola Malonogometne lige veterana Požega. Iznenađenje kola ostvarili su igrači Standarda koji su svladali odličnu ekipu Pizza bara Jeronim i u jedanaestoj utakmici ove sezone došli do prve pobjede i prvih bodova uopće. Jeronim je poveo pogotkom Zdenka Šarića već u prvoj minuti. Tomislav Ivanešić izjednačio je u posljednjoj minuti prvog dijela. Na početku nastavka vodstvo Standardu donio je Tomislav Matić. Deset minuta prije kraja Eduard Pavičić izjednačava na 2:2. Tri minute prije kraja pogotkom kapetana i voditelja Zvonka Jakobovića Standard dolazi do pobjede rezultatom 3:2. To je prva pobjeda ove ekipe nakon pune tri godine.

Nakon što je u prošlom kolu doživjela pravu rezultatsku katastrofu protiv Jeronima u ovom kolu Limarija Janota pobijedila je Hvidru rezultatom 4:2. Dva pogotka za Janotu postigao je Danislav Rašić a po jedan Ivica Vidović i Kožić. Za Hvidru su zabili Tomislav Soldo i Željko Vidmar.

Bećari i Prvi hrvatski redarstvenik odigrali su 2:2. Za Bećare strijelci su bili Davor Karan i Ivo Papak a za Prvi hrvatski redarstvenik pogotke su postigli Štefo Odobašić i Albert Tvrdy.

Alabama je s uvjerljivih 5:0 dobila Pilanu Blatančić. Tri pogotka postigao je Ivica Fliszar a po jedan su dodali Zoran Bošnjaković i Krešo Poleti.

Rampa Spin Valis je svladala Kelvin rezultatom 4:1. Pogotke su postigli Ivica Gogić, Davorin Pranjić, Jako Novak i Zdravko Novak. Počasni pogodak za Kelvin postigao je Josip Grbavac.

U sljedećem 13. kolu koje se igra u nedjelju, 15. veljače sastaju se Hvidra - Standard (8,00), Kelvin - Pizza bar Jeronim (8,50), Bećari - Limarija Janota (9,40), Pilana Blatančić - Prvi hrvatski redarstvenik (10,30) i Rampa Spin Valis - Alabama (11,20).

Suce i zapisničara treba osigurati ekipa Prvog hrvatskog redarstvenika.