Petak, 09 Siječanj 2015 00:00

Poznati finalisti turnira mladeži

U Grabriku su danas odigrane polufinalne utakmice u svim kategorijama turnira mladeži. Sutra je posljednji, dvanaesti dan natjecanja mlađih kategorija na 24. Božićnom malonogometnom turniru "Požega 2014". Od 9,00 do 18,30 sati odigrat će se ukupno 13 utakmica (6 utakmica za 3. mjesto, 6 finala i jedna revijalna utakmica juniorki). 

 

Petak, 09. 01. 2015. – 11. dan (Polufinale)

Stariji limači

NK Sloga Nova Gradiška – NK Slavija Pleternica 2:1 (David Glavičić, Jakov Medvedović / Matija Vuksan) 

ŠNK Slavonija 2 – NK Mladost Pavlovci 0:0 (1:2p)

Mlađi limači

ŠNK Slavonija 2 – NK Slavija Pleternica 4:0 (Dino Lončarević 2, Ivan Fahr 2)

Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija 1 2:6  (Karlo Donković 2 / Luka Martić 5, Leo Papak)

Početnici

ŠNK Slavonija A1 – NK Kaptol 6:1 (Ronaldo Hodak 2, Emil Đaković, Patrick Pok, Dejan Grubešić, Ivan Martić / Filip Matić)

Vulkanizerski obrt Mario Bukovlje – NK Papuk Velika Termoprojekt 1:3 (Karlo Ivanagić / Josip Foro 2, Petar Bosotin)

Pioniri

ŠNK Slavonija 1 – NK Kaptol 9:1 (Jakov Janček 3, Stjepan Štetić 3, Antun Smojvir 2, Leon Pandžić / Leonardo Tomić)

NK Slavija – NK Požega 6:1 (Mateo Itrak 3, Benedikt Tokić 2, Jakov Šinko / Krešimir Jakoubek)

Juniori

Xinban – PVC Stolarija Plastival 4:1 (Ivan Novinc, Marin Markota, Tomislav Soldić, Branko Šaur / Antonio Novinc)

Agronom – Pekara Cerovac 1:2 (Ivica Poljaković / Renato Nović, Mario Marijanović)

Kadeti

ŠNK Slavonija Mršić gradnja – Vina Soldo 4:2 (Ivan Grgić 3, Marko Karačić / Mirko Soldo, Stjepan Štetić)

Radio Slavonija – Moby dick 0:1 (Antun Čičak)

 

Subota, 10. 01. 2015. - 12. dan – Finale

MLAĐI LIMAČI

9,00 Utakmica za 3. mjesto : NK Slavija Pleternica – Škola nogometa Batrina

9,40 Finale : ŠNK Slavonija 2 – ŠNK Slavonija 1

10,20 Dodjela

STARIJI LIMAČI

10,30 Utakmica za 3. mjesto : NK Slavija Pleternica – ŠNK Slavonija 2

11,10 Finale : NK Sloga Nova Gradiška – NK Mladost Pavlovci

11,50 Dodjela

POČETNICI

12,00 Utakmica za 3. mjesto : NK Kaptol – Vulkanizerski obrt Mario Bukovlje

12,40 Finale : ŠNK Slavonija A1 – NK Papuk Velika Termoprojekt

13,20 Dodjela

PIONIRI

13,30 Utakmica za 3. mjesto : NK Kaptol – NK Požega

14,10 Finale : ŠNK Slavonija 1 – NK Slavija

14,50 Dodjela

KADETI

15,00 Utakmica za 3. mjesto : Vina Soldo – Radio Slavonija

15,40 Finale : ŠNK Slavonija Mršić gradnja – Moby dick

16,20 Dodjela

JUNIORI

16,30 Utakmica za 3. mjesto : PVC Stolarija Plastival – Agronom

17,10 Revijalna utakmica juniorki 17,50 Finale : Xinban – Pekara Cerovac 18,30 Dodjela

 

Pročitano 1947 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 09 Siječanj 2015 20:40