Petak, 09 Siječanj 2015 00:00

Odigrano četvrtfinale početnika i starijih limača

U Grabriku su jučer odigrane sve utakmice četvrtfinala u kategorijama početnika i pionira. Na turniru mladeži danas se igraju sve utakmice polufinala a sutra je završnica na kojoj će se odigrati šest utakmica za 3. mjesto, šest finalnih utakmica i jedna revijalna utakmica juniorki. 

 

Četvrtak, 08. 01. 2015. – 10. dan

Četvrtfinale Početnici

NK Slavija – ŠNK Slavonija A1 1:1 (1:3p) (Stjepan Matanić / Patrick Pok)

NK Mladost Pavlovci – Vulkanizerski obrt Mario Bukovlje 0:4 (Karlo Ivanagić 3, Mateo Marčetić)

ŠNK Slavonija A2 – NK Kaptol 1:5 (Josip Pavić / Mateo Ivanešić 2, Fllip Matić 2, Anto Barić)

Škola nogometa Batrina – NK Papuk Velika 3:5 (Robert Mesić, Luka Blažević 2/ Josip Foro 3, Petar Bosotin, Anto Jekić)

Četvrtfinale Stariji limači

NK Kaptol 1 – NK Sloga Nova Gradiška 1:4 (Marko Milobara / Ruben Ahola, Toni Jurišić, Jakov Medvedović 2)

ŠNK Slavonija 4 – ŠNK Slavonija 2 0:2 (Matko Bulf, Adam Jovanović)

ŠNK Slavonija 1 – NK Slavija Pleternica 2:2 (5:6p) (Bruno Raguž, Bruno Samardžija / Matija Vuksan 2)

NK Mladost Pavlovci – NK Željezničar Slavonski Brod 2:1 (Marko Pratljačić 2 / Alojz Akmačić) 

 

Petak, 09. 01. 2015. – 11. dan (Polufinale)

Stariji limači

9,00 NK Sloga Nova Gradiška – NK Slavija Pleternica

9,40 ŠNK Slavonija 2 – NK Mladost Pavlovci

Mlađi limači

10,20 ŠNK Slavonija 2 – NK Slavija Pleternica

11,00 Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija 1

Početnici

11,40 ŠNK Slavonija A1 – NK Kaptol

12,20 Vulkanizerski obrt Mario Bukovlje – NK Papuk Velika

Pioniri

13,00 ŠNK Slavonija 1 – NK Kaptol

13,40 NK Slavija – NK Požega

Juniori

14,20 Xinban – PVC Stolarija Plastival

15,00 Agronom – Pekara Cerovac Kadeti

15,40 ŠNK Slavonija Mršić gradnja – Vina Soldo

16,20 Radio Slavonija – Moby dick

 

Subota, 10. 01. 2015. - 12. dan – Finale

MLAĐI LIMAČI

9,00 Utakmica za 3. mjesto

9,40 Finale

10,20 Dodjela

STARIJI LIMAČI

10,30 Utakmica za 3. mjesto

11,10 Finale

11,50 Dodjela

POČETNICI

12,00 Utakmica za 3. mjesto

12,40 Finale

13,20 Dodjela

PIONIRI

13,30 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

14,50 Dodjela

KADETI

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,40 Finale

16,20 Dodjela

JUNIORI

16,30 Utakmica za 3. mjesto

17,10 Revijalna utakmica juniorki

17,50 Finale

18,30 Dodjela

Pročitano 1227 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 20 Siječanj 2015 13:14