Utorak, 25 Veljača 2020 01:00

Autodijelovi Tokić pobijedili Futsal Olimpijac (Županja) u 14. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

PLETERNICA - Igrači MNK Autodijelovi Tokić u subotu, 22. 02. 2020. su pobijedili MNK Futsal Olimpijac (Županja) u susretu 14. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Utakmica se zbog zauzetosti SD Tomislav Pirc odigrala u Sportskoj dvorani pleterničke Osnovne škole Fra Kaje Adžića.

"Tokići" su ostvarili pobjedu rezultatom 7:5 (3:3), a pogotke su postigli Josip Banožić (3), Domagoj Brnčić (2), Mislav Brnčić i Mirko Soldo. U 15. kolu požeški klub gostuje kod HMNK Nova Gradiška (29. 02.).

Drugi požeško - slavonski županijski drugoligaš MNK Jakšić je u ovom kolu poražen na gostovanju kod MNK Brod 035 rezultatom 4:3 (1:1). Pogotke su postigli Domagoj Kovačević, Matias Šulc i Dino Banušić.

U sljedećem kolu Jakšić je domaćin Aureliji (Vinkovci), a utakmica će se igrati u nedjelju, 01. 03. 2020. s početkom u 20,00 sati u SD Tomislav Pirc u Požegi.

Jakšić je trenutno na 7. mjestu sa 20 bodova dok su Autodijelovi Tokić na 8. mjestu sa 16 bodova.

U ostalim susretima 13. kola postignuti su sljedeći rezultati : Našice - Brod 3:2, Osijek Kelme - Nova Gradiška 7:1, Vinkovci - Slatina 12:9, Mala mljekara - Aurelia 3:6.

U 11. kolu 2. HMNL - Istok juniora MNK Autodijelovi Tokić su pobijedili MNK Jakšić rezultatom 6:1 (2:1). Utakmica se igrala u nedjelju, 23. 02. 2020. u Pleternici. Jakšić je poveo pogotkom Lukasa Begića u 7. minuti. Patrick Pok je izjednačio u 15. minuti iz kaznenog udarca s 10 metara. Josip Barišić je u 17. minuti doveo "Tokiće" u vodstvo, a u Ivan Banožić je u 19. minuti povisio na 3:1. Patrick Pok je s dva pogotka u 21. i 27. minuti osigurao pobjedu i povisio na 5:1, a za konačnih 6:1 zabio je ponovno Josip Barišić iz penala u 35. minuti.

(Foto : Facebook stranica MNK Autodijelovi Tokić)

Pročitano 1769 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 25 Veljača 2020 09:34