Nedjelja, 29 Prosinac 2019 00:00

Odigrane utakmice 3. i 4 natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - U petak i subotu odigrane su utakmice 3. i 4. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019" nakon kojih su poznati sudionici četvrtfinala u kadetskoj i junorskoj kategoriji.

Kod kadeta u drugi krug plasirali su se po dvije najbolje ekipe iz svake skupine. U četvrtfinalu koje je na rasporedu u subotu, 04. 01. 2020 od 9,00 do 11,40 sati igrat će Trgovački obrt Paun - NK Kaptol (1), Iskra - Nemamo ideju (2), Platinum - Exit (3) i Kurajberi - Škola nogometa Batrina (4). U polufinalu će se sastati pobjednici utakmica 1-3 i 2-4. 

Kod juniora u drugi krug su se plasirali pobjednici skupina : NK Hajduk Pakrac, Mili i lege, Drugari, Parma i Caffe bar Vanilla kao i tri najbolje drugoplasirane ekipe : Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick (4 boda), NK Papuk Velika (3 boda, 4:3 gol razlika), i OverUnder 18 (3, 3:3). Četvrta najbolja drugoplasirana ekipa su Tehničari (3, 8:10), a peta ekipa je Sport caffe bar Mozart (3, 4:7). 

Izvlačenje četvrtfinalnih parova juniorskog turnira bit će u ponedjeljak, 30. prosinca u 12,00 sati na zapisničkom stolu Turnira mladeži, a tada će ždrijebom biti određeni i četvrtfinalni parovi kod starijih pionira koji sa natjecanjem po skupinama završavaju u nedjelju, 29. prosinca. 

Četvrtfinalni parovi u kategorijama mlađih pionira i početnika bit će izvučeni u četvrtak, 02. 01. 2020. nakon završetka natjecanja po skupinama u tim kategorijama, a tada će biti određeni i polufinalni parovi kod limača. 

 

Petak, 27. 12. 2019. – 3. dan - 13 utakmica

Početnici

NK Slavonija I – NK Požega II 2:0 (Patrik Čakalić, Ante Pavičić)

NK Požega I - NK Sloga Trenkovo 0:0 (5:6 penali)

NK Kaptol – NK Kutjevo II 1:1 (2:1 penali) (Jakov Matoković / Juraj Bošnjak)

NK Slavija II – NK Slavonija V 2:1 (Andrej Đikić, Ivano Drinovac / Lucija Kesić)

NK Slavija I - NK Kuzmica 3:1 (Sven Markota 2, Niko Babić / Marko Jagodić)

Mlađi pioniri

NK Kuzmica – NK Kaptol 0:0 (4:3 penali)

Kadeti

Nemamo ideju – NK Kaptol 3:1 (Adam Jovanović, Gabriel Marčetić, Filip Jakobović / Luka Andrijević)

Kurajberi – Mroček i ekipa 0:3 bb

Eintracht Frankfurt – Platinum 1:5 (Ivica Pavić / Emil Đaković 2, Mateo Ivanešić 2, Roko Anić)

Optica Focus – Riserva 03 2:0 (Luka Polić, Bruno Raguž)

Juniori

Mili i lege – Putnici 3:0 bb

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Caffe bar Vanilla 1:8 (David Vidović / Ronaldo Hodak 4, Josip Dupor 2, Jakov Janček, Josip Barišić)

NK Mladost Pavlovci – Parma 0:7 (Mario Šipura 3, Lukas Begić 2, Karlo Antunović, Ivan Bulaja)

 

Subota, 28. 12. 2019. – 4. dan – 15 utakmica

Juniori

Parma – OverUnder 18 2:1 (Ivan Bulaja, Petar Jurić / Lovro Podoljak)

NK Hajduk Pakrac – Sport caffe bar Mozart 7:1 (Matija Benković 2, Sven Babojelić 2, Filip Škariot, Leo Svjetličić, Franko Kelemen / Matej Ćosić)

NK Oriolik Oriovac – NK Hajduk Pakrac 0:3 bb

Sport caffe bar Mozart – NK Oriolik Oriovac 3:0 bb

Kadeti

NK Kaptol – Riserva 03 3:0 bb (K)

Stariji pioniri

NK Požega I – NK Kaptol 1:1 (3:4 penali) (Ivan Černušak / Luka Andrijević)

Škola nogometa Batrina – NK Požega II 1:2 (Luka Dujić / Karlo Vuković, Matko Bulf)

NK Slavija Pleternica – Škola nogometa Batrina 4:2 (Borna Knezović 3, Antun Kovačević / Luka Dujić 2)

NK Hajduk Pakrac – NK Kuzmica 1:2 (Stjepan Dietzman / Samuel Lubar 2)

NK Sloga Trenkovo - NK Hajduk Pakrac 0:7 (Luka Majstorović 3, Ivan Benković, Mateo Širac, Antun Horvat, Lovro Bruneta)

Mlađi pioniri

Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo 6:0 (Luka Bošković 4, Stjepan Zengić 2)

NK Slavija II – Škola nogometa Batrina 0:5 (Stjepan Zengić 3, Neven Bartolović, Luka Bošković)

NK Slavonija I – NK Hrvatski dragovoljac Drenovac 8:0 (Donnat Tomas 3, Vito Papac 3, Petar Balog 2)

NK Kutjevo – NK Slavija II 1:1 (2:3 penali) (Marko Hora / Luka Odobašić)

NK Hrvatski dragovoljac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 0:2 (Fran Jakovljević, Matej Škvorc)

 

Nedjelja, 29. 12. 2019. – 5. dan - 14 utakmica

8,30 NK Kaptol – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. (SP)

9,00 NK Kutjevo I – NK Slavonija II (PO)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 – Škola nogometa Oriovac (SP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo I (PO)

10,30 Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija II (SP)

11,00 NK Slavonija I – NK Budućnost Rešetari (SP)

11,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (PO)

12,00 NK Budućnost Rešetari – NK Tokić (SP)

12,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (MP)

13,00 Škola nogometa Oriovac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 (MP)

13,30 NK Slavija I – NK Slavonija II (MP)

14,00 NK Požega II – Škola nogometa Oriovac (MP)

14,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavija I (MP)

15,00 NK Kuzmica - NK Sloga Trenkovo (SP)

 

Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 6. dan – 14 utakmica

9,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega II (MP)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 – NK Slavonija I (MP)

10,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli – NK Slavonija I (PO)

10,30 NK Slavonija V - NK Dinamo Dervišaga Plavi (PO)

11,00 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija IV (PO)

11,30 NK Slavonija I – NK Požega II (L)

12,00 NK Požega I – NK Slavonija Bijeli (L)

12,30 NK Slavonija Plavi – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (L)

13,00 NK Požega I – NK Kuzmica (MP)

13,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (PO)

14,00 NK Kaptol – NK Požega I (MP)

14,30 Škola nogometa Batrina - NK Kaptol (PO)

15,00 NK Kaptol – NK Slavonija III (MP)

15,30 NK Kutjevo II – Škola nogometa Batrina (PO)

Pročitano 980 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 03 Siječanj 2020 11:01