Utorak, 03 Prosinac 2019 01:00

Alabama uvjerljivo svladala Vallis Aureu u derbiju 7. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 30. 11. 2019. odigrane su sve utakmice 7. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu prvenstveni lider, ekipa Autodijelova Tokić je s uvjerljivih 6:1 svladala posljednjeplasirani Botafogo koji još nema niti boda. Pogotke su postigli Miroslav Papak (3), Ivo Papak, Josip Barišić i Željko Ikić dok je počasni pogodak za Botafogo zabio njihov najbolji strijelac Rajko Mijatović.

U derbiju kola Alabama je s uvjerljivih 4:0 svladala Vallis Aureu, a briljirao je Krešimir Brkić koji je zabio sva 4 pogotka (3, 16, 30, 37 minuta) za svoju ekipu.

Rampa Spin Valis je rezultatom 1:2 poražena od Hvidre. U 17. minuti Krunoslav Prpić doveo je Rampu u vodstvo. U drugom dijelu Hvidra je pogocima Miše Hodaka u 26. i Maria Jakovca u 30. minuti došla do preokreta i sva tri boda.

U posljednjem susretu kola Kelvin i Clarum su nakon neizvjesnih 40 minuta podijelili bodove, a završilo je 4:4. U 6. minuti Jurica Bešlić doveo je Kelvin u vodstvo, a izjednačio je Draženko Kljajić u 12. minuti. Petar Čuljak je pogocima u 13. i 23. minuti doveo Kelvin u vodstvo od 3:1, ali se Clarum nije predavao i uspio je preokrenuti rezultat na 3:4 pogocima Draženka Kljajića (24. minuta), Ilije Šubare (28. minuta) i Pere Vidovića (37. minuta). Bod Kelvinu donio je Damir Fumić pogotkom u 38. minuti. U 7. kolu slobodan je bio Standard.

Sve utakmice 8. kola igraju se u nedjelju, 08. 12. 2019, a sastaju se Hvidra - Kelvin (8,00), Autodijelovi Tokić - Rampa Spin Valis (8,50), Vallis Aurea - Botafogo (9,50) i Standard - Alabama (10,30). Slobodan je Clarum.