Utorak, 05 Studeni 2019 01:00

U 3. kolu MNLV Požega uvjerljive pobjede ostvarile ekipe Vallis Aurea, Clarum, Rampa Spin Valis i Alabama

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 03. studenog odigrane su sve četiri utakmice 3. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Vallis Aurea je s uvjerljivih 8:1 dobila Hvidru. Pogotke su postigli Krešimir Blekić (3), Tomislav Mandić (2), Milan Marčinović (2) i Željko Metlar dok je počasni pogodak za Hvidru postigao Josip Pavunčec.

Clarum je svladao Standard rezultatom 7:3 i došao do prvih bodova u ovoj sezoni. Pogotke za Clarum postigli su Draženko Kljajić (3), Danijel Rašić (2), Tomislav Galić i Pero Vidović dok su za Standard zabili Branko Štimac (2) i Mirko Vinković.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvarili su igrači Rampe Spin Valis koji su s visokih 10:1 dobili Botafogo. Pogotke su postigli Zdenko Biondić (3), Zdravko Novak (2), Krunoslav Prpić (2), Ivica Gogić, Eduard Pavičić i Mijo Kostić dok je jedini strijelac za Botafogo bio Rajko Mijatović.

Rampa će se u ovom prvenstvu sigurno boriti za naslov prvaka, a za ovu sezonu pojačali su se s Eduardom Pavičićem koji je prešao iz Kelvina te Krunoslavom Prpićem koji do sada nije nastupao u MNLV Požega.

U posljednjem susretu koji je trebao biti derbi kola Alabama je uvjerljivo svladala Kelvin koji je poveo već u 2. minuti pogotkom Jurice Bešlića ali je Alabama s dva pogotka Krešimira Brkića (5. i 10. minuta) i jednim Ninoslava Parmakovića (6. min.) imala vodstvo od 3:1 već u 10. minuti. Mario Engelmann smanjio je na 3:2 u 16. minuti i donio nadu Kelvinu da se može vratiti u utakmicu ali je drugi dio potpuno pripao Alabami koja je preko Darka Pandžića (26. min), Damira Budimlića (36.) i ponovno Krešimira Brkića (37.) postigla još tri pogotka i došla do uvjerljive pobjede rezultatom 6:2.

U 3. kolu slobodna je bila ekipa Autodijelova Tokić. Utakmice 4. kola igraju se u nedjelju, 10. 11. 2019. Sastaju se Hvidra - Standard (8,00), Kelvin - Botafogo (8,50), Clarum - Alabama (9,40) i Autodijelovi Tokić - Vallis Aurea (10,30). Slobodna je Rampa Spin Valis.