Subota, 27 Prosinac 2014 01:00

Odigrano 4. kolo 1. ŽMNL

POŽEGA - Prije utakmica 5. dana 24. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2014" u Grabriku su u subotu, 27. prosinca odigrane sve četiri utakmice 4. kola 1. Županijske malonogometne lige.

U prvoj utakmici MNK Papuk (Velika) je rezultatom 5:3 svladao MNK Komušinu (Nurkovac). Pogotke za Papuk postigli su Filip Martinović (2), Josip Solić, Marko Iličić i Toni Hojsak. Za Komušinu su strijelci bili Marko Ilić (2) i Josip Ilić.

U drugoj utakmici MNK Alabama (Brestovac) je rezultatom 3:2 bila bolja od MNK Tornado (Požega). Igrači Tornada poveli su pogotkom Mate Marčetića u petoj minuti. U nastavku utakmice Alabama pogocima Tomislava Žuljevića (2) i Miroslava Papka okreće rezultat na 3:1. Filip Panđić je u posljednjoj minuti postigao pogodak za konačnih 3:2.

MNK Caffe bar Jack (Požega) je bio uvjerljiv protiv MNK Grabarja i slavio rezultatom 8:3. Trostruki strijelac bio je Miroslav Lujić, dva pogotka postigli su Nikola Lešić i Aleksandar Darmopil a jedan je dodao Nikola Miholić. Sva tri pogotka za Grabarje postigao je Danijel Hel.

U posljednjoj utakmici MNK Coloremajl (Požega) je svladao MNK Vladorenu (Požega) rezultatom 6:3. Za Color dva pogotka postigao je Emanuel Penava a po jedan Ivan Nikolaš, Željko Paroubek, Josip Nikolaš i Jurica Marčinković. Za Vladorenu pogotke su postigli Alen Solina (2) i Marko Grbeš.

U 5. kolu koje se igra u nedjelju, 11. siječnja u Požegi sastaju se Grabarje - Vladorena, Alabama - Caffe bar Jack, Komušina - Tornado i Coloremajl - Papuk.