Petak, 18 Listopad 2019 02:00

MNK Autodijelovi Tokić poraženi od HMNK Nova Gradiška rezultatom 2:3 u polufinalu Kupa regije Istok

POŽEGA - Igrači Malonogometnog kluba Autodijelovi Tokić jučer su poraženi u polufinalu Hrvatskog malonogometnog kupa - regije Istok rezultatom 2:3 od HMNK Nova Gradiška rezultatom 2:3.

Na poluvremenu su "Tokići" gubili rezultatom 0:2, u nastavku susreta su gosti otišli na 0:3 što Požežani nisu uspjeli do kraja stići iako su smanjili na 2:3. Najbolji igrač i strijelac domaćih Luka Rotim smanjio je na 1:3 u 38. minuti, a Domagoj Brnčić je u 39. zabio za 2:3. Za izjednačenje koje bi donijelo penale nije bilo vremena pa su se u finale plasirali gosti iz Nove Gradiške koji će se za pehar pobjednika Kupa boriti protiv bivšeg prvoligaša 035 Broda (Slavonski Brod) koji je u drugom polufinalu u srijedu slavio na gostovanju u Vinkovcima kod Aurelie rezultatom 3:6.

Nakon kup obveza MNK Autodijelovi Tokić se okreću prvenstvenim obvezama u 2. Hrvatskoj malonogometnoj ligi - Istok. U 3. kolu požeški klub  u subotu, 19. 10. 2019. s početkom u 20,45 sati gostuje u Županji kod Futsal Olimpijca kojeg su uvjerljivo pobijedili u prekolu kupa u Požegi rezultatom 11:0.

Drugi drugoligaš iz Požeško - slavonske županije MNK Jakšić u derbiju 3. kola dočekuju 035 Brod (Slavonski Brod). Taj susret igra se u ponedjeljak, 21. 10. 2019. s početkom u 19,05 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 1540 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 18 Listopad 2019 14:02