Petak, 19 Srpanj 2019 00:00

Odigrane utakmice 1. kruga 4. Memorijalnog malonogometnog turnira Marijo Šarčević - Maki

POŽEGA - Na Igralištu s umjetnom travom požeškog Sportsko - rekreacijskog centra večeras su odigrane utakmice 1. kruga 4. Memorijalnog malonogometnog turnira "Marijo Šarčević - Maki". Susreti u skupini igrali su su se u isto vrijeme na dva terena.

Prolaz u drugi krug osigurali su pobjednici 5 skupina (Markovi prijatelji, Caffe bar Vertigo Pismoreklam, MNK Autodijelovi Tokić, MNK Jakšić, Caffe bar Colosseum) i 3 najbolje drugoplasirane ekipe (Las Palmas, BSK Garfield, Magma) koje su osvojile po tri boda. Drugoplasirane ekipe u skupinama 3 i 5 osvojile su po 1 bod.

Ždrijebom su po završetku utakmica u skupinama određeni četvrtfinalni parovi, a najatraktivniji par sigurno je klasik u kojem se susreću dva hrvatska futsal drugoligaša odnosno MNK Autodijelovi Tokić i MNK Jakšić čije rivalstvo traje već nekoliko sezona, a do sada su bolje u tim utakmicama prolazili igrači Jakšića. Osam utakmica 2. kruga odigrat će se sutra, u subotu, 20. srpnja od 19,00 do 23,00 sata. 

 

 

4. MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „MARIJO ŠARČEVIĆ MAKI“

Rezultati i raspored utakmica 

 

Petak, 19. 07. 2019. – Prvi krug - Utakmice u skupini

 

Skupina 1

BSK Garfield – Sport bar Caffe Mozart 3:2 (Pero Vidović 2, Hrvoje Ivanešić / Robert Kovačević)

Markovi prijatelji – BSK Garfield 5:2 (Mateo Janjić 3, Robert Bojić, Ivan Krištofek / Pero Vidović, Hrvoje Ivanešić)

Sport bar Caffe Mozart – Markovi prijatelji 0:2 (Ivan Krištofek, Robert Bojić)

 

Skupina 2

MNK Vladorena Pizzeria Mama ima – Magma 0:3 bb

Caffe bar Vertigo Pismoreklam – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia 3:0 bb

Magma – Caffe bar Vertigo Pismoreklam 0:8 ( Miroslav Lujić 3, Tomislav Zelenika 2, Mario Vidović, Mislav Včelik, Ivan Škoda)

 

Skupina 3

Žujini ratnici - Vetovački monstrumi 2:2 (4:5p) (Jurica Bešlić, Ivan Pajeska / Željko Mijoković 2)

Vetovački monstrumni – MNK Autodijelovi Tokić 0:5 (Luka Rotim, Matej Grbeš, Josip Banožić, Ivan Bulaja 2)

MNK Autodijelovi Tokić – Žujini ratnici 2:1 (Luka Rotim, Josip Barišić / Karlo Merše)

 

Skupina 4

Učilište Link – Las Palmas 1:3 (Alen Bilić / Josip Jurišić, Dario Pranjić, Nikola Miholić)

Las Palmas – MNK Jakšić 0:3 (Stjepan Šilhan 2, Domagoj Kovačević)

MNK Jakšić – Učilište Link 6:1 (Marko Grbeš 3, Željko Paroubek 2, Matko Kovačević / Dominik Mitrović)

 

Skupina 5

MNK Alabama Brestovac – Zlatarna Leo&Mock 3:3 (6:5p) (Mateo Jozić 2, Matej Đaković / Ivan Brus, Vlaho Berišić, Emil Đaković)

Caffe bar Colosseum – MNK Alabama Brestovac 3:0 (Marko Piščević, Mario Borevac, Lovro Zeljko)

Zlatarna Leo & Mock – Caffe bar Colosseum 1:2 (Bruno Romić / Marko Pišćević, Lovro Zeljko)

 

Subota, 20. 07. 2019. - Drugi krug

Četvrtfinale

19,00 Las Palmas – BSK Garfield (A)

19,30 Caffe bar Colosseum – Caffe bar Vertigo Pismoreklam (B)

20,00 MNK Autodijelovi Tokić – MNK Jakšić (C)

20,30 Markovi prijatelji – Magma (D)

Polufinale

21,00 A –C

21,30 B –D

22,00 Utakmica za 3. mjesto

22,30 Finale

Pročitano 717 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 19 Srpanj 2019 23:13