Petak, 22 Ožujak 2019 01:00

Autodijelovi Tokić ostvarili dvije pobjede u 12. i 13. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

POŽEGA/VINKOVCI - Malonogometaši Autodijelova Tokić su u 12. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok (09. 03. 2019.) trebali ugostiti MNK Malu mljekaru (Valpovo). Kako se gosti nisu pojavili na utakmici požeški klub je taj susret dobio bez borbe rezultatom 3:0.

U 13. kolu "Tokići"su gostovali kod Futsal Olimpijca (Županja), a utakmica se igrala u Vinkovcima u subotu, 16. 03. 2019. Olimpijci su imali samo 5 igrača i cijeli susret su odigrali bez zamjena dok su Autodijelovi Tokić imali 3 igrača na klupi. Bez obzira na sve "Tokići" su ozbiljno ušli u utakmicu i pobijedili rezultatom 3:18. Put do uvjerljive pobjede olakšao im je igrač Olimpijca Toni Jukić koji je isključen u 24. minuti pa su Županjci do kraja morali 16. minuta igrati s igračem. Do te 24. minute rezultat je bio 1:5, a nakon toga su "Tokići" postigli čak 13 pogodaka i došli do uvjerljivog slavlja.

Pogotke su postigli Luka Rotim (8), Josip Barišić (2), Andrija Lucović (2), Ivan Bulaja (2), Domagoj Brnčić (2), Marko Banožić i Lovro Banožić.

S ovih 8 pogodaka Luka Rotim je preuzeo vodstvo u poretku za najboljeg strijelca lige. Rotim trenutno ima 22 postignutih pogodaka. Prvi pratitelj je Stjepan Salapić (Mala Mjekara) koji je zabio gol manje dok Jurica Šantić (Slatina)  i Ratko Vajić (Bata Borovo) imaju po 17 pogodaka.

Autodijelovi Tokić se 5 kola prije kraja svoje prve sezone u 2. HMNL - Istok nalaze na solidnom, 5. mjestu sa 20 osvojenih bodova (6 pobjeda, 2 remija, 5 poraza).

U sljedećem, 14. kolu MNK Autodijelovi Tokić će ugostiti MNK Aureliu Futsal (Vinkovci) koja se nalazi na četvtom mjestu sa 25 bodova. Utakmica se igra u subotu, 23. 03. 2019. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 1615 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 22 Ožujak 2019 13:58