POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas su odigrane polufinalne utakmice u svim kategorijama Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018". Nakon 12 odigranih utakmica poznate su ekipe koje će sutra odigrati utakmica za 3. mjesto, a koje idu u finale turnira. Od 10,00 do 17,30 odigrat će se 9 utakmica, a 3 finalne utakmice igrat će se u sklopu završne večeri glavnog turnira (18,30 stariji pioniri, 20,00 kadeti, 20,40 juniori. U 19,10 sati igra se utakmica za 3. mjesto seniorskog turnira, a od 21,20 seniorsko finale koje će biti posljednja, 232 utakmica ovogodišnjeg turnira.
Subota, 05. 01. 2019. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale :
Stariji pioniri :
NK Sloga NG I – NK Hajduk Pakrac 3-0 (Matej Bartolović 2, Jakov Medvedović)
NK Slavija I – NK Slavonija II 5-3 (Ivan Dražetić 2, Leonardo Kuprešak, Antun Kovačević, Ante Novak / Karlo Kovre 3)
Kadeti :
NG Unitas – Prelijepo 0-2 (Dejan Grubešić, Filip Vujić)
Lege – Dobar dan 0-6 (Antonio Stipić 2, Luka Samardžija, Karlo Antunović, Mateo Pavlović, Josip Mušković)
Juniori :
Parma - Caffe bar Vanilla 1-1 (3-1P) (Josip Bezjak / Nikša Grubišić)
NG Unitas - Platinum bar 2-2 (2-4P) (Fran Balunović, Matej Golić / Ivan Tomić, Filip Lončar)
Mlađi pioniri :
NK Mladost Pavlovci – NK Tim osvježenje Kuzmica 1-3 (Bruno Treskanica / Ivan Vidović 2, Ante Banožić)
NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – Škola nogometa Batrina 0-5 (Bruno Blažević 2, Jakov Ivančan 2, Karlo Donković)
Početnici :
NK Slavonija I - Škola nogometa Oriovac 11:1 (Marko Krizmanić 4, Gabrijel Zovko 3, Šimun Katić 2, Ivan Ušćebrka, Domagoj Mesić / Luka Ostojić)
NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol 4:0 (Drago Marković, Mihael Kapraljević, Dominik Blažević, Nikola Smoljanović)
Limači :
NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci 5:0 (Filip Manović 2, Gabrijel Barišić, Petar Zorko, Leon Barišić)
NK Požega II – NK Slavonija II 0:0 (1:2) P)
Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan - Finale – 12 utakmica
Limači - Utakmica za 3. mjesto
10,00 NK Mladost Pavlovci - NK Požega II
Limači - Finale
10,45 NK Slavonija I - NK Slavonija II
Početnici - Utakmica za 3. mjesto 11,30
Škola nogometa Oriovac - NK Kaptol
Početnici - Finale
12,15 NK Slavonija 1 - NK Mladost Pavlovci
Mlađi pioniri -Utakmica za 3. mjesto
13,00 NK Mladost Pavlovci - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007
Mlađi pioniri – Finale
13,45 NK Tim osvježenje Kuzmica - Škola nogometa Batrina
Kadeti - Utakmica za 3 mjesto
14,30 NG Unitas - Lege
Stariji pioniri - Utakmica za 3. mjesto
15,45 NK Hajduk Pakrac - NK Slavonija II
Juniori - Utakmica za 3. mjesto
16,30 Caffe bar Vanilla - NG
Stariji pioniri -Finale
18,30 NK Sloga NG I - NK Slavija Pleternica
Kadeti - Finale
20,00 Prelijepo - Dobar dan
Juniori - Finale
20,40 Parma - Platinum bar
(Foto : Sportalo.hr)