Ispiši ovu stranicu
Subota, 05 Siječanj 2019 00:00

Odigrane polufinalne utakmice u svim kategorijama Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas su odigrane polufinalne utakmice u svim kategorijama Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018". Nakon 12 odigranih utakmica poznate su ekipe koje će sutra odigrati utakmica za 3. mjesto, a koje idu u finale turnira. Od 10,00 do 17,30 odigrat će se 9 utakmica, a 3 finalne utakmice igrat će se u sklopu završne večeri glavnog turnira (18,30 stariji pioniri, 20,00 kadeti, 20,40 juniori. U 19,10 sati igra se utakmica za 3. mjesto seniorskog turnira, a od 21,20 seniorsko finale koje će biti posljednja, 232 utakmica ovogodišnjeg turnira. 

 

Subota, 05. 01. 2019. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale :

Stariji pioniri :

NK Sloga NG I – NK Hajduk Pakrac 3-0 (Matej Bartolović 2, Jakov Medvedović)

NK Slavija I – NK Slavonija II 5-3 (Ivan Dražetić 2, Leonardo Kuprešak, Antun Kovačević, Ante Novak / Karlo Kovre 3)

Kadeti :

NG Unitas – Prelijepo 0-2 (Dejan Grubešić, Filip Vujić)

Lege – Dobar dan 0-6 (Antonio Stipić 2, Luka Samardžija, Karlo Antunović, Mateo Pavlović, Josip Mušković)

Juniori :

Parma - Caffe bar Vanilla 1-1 (3-1P) (Josip Bezjak / Nikša Grubišić)

NG Unitas - Platinum bar 2-2 (2-4P) (Fran Balunović, Matej Golić / Ivan Tomić, Filip Lončar)

Mlađi pioniri :

NK Mladost Pavlovci – NK Tim osvježenje Kuzmica 1-3 (Bruno Treskanica / Ivan Vidović 2, Ante Banožić)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – Škola nogometa Batrina 0-5 (Bruno Blažević 2, Jakov Ivančan 2, Karlo Donković)

Početnici :

NK Slavonija I - Škola nogometa Oriovac 11:1 (Marko Krizmanić 4, Gabrijel Zovko 3, Šimun Katić 2, Ivan Ušćebrka, Domagoj Mesić / Luka Ostojić)

NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol 4:0 (Drago Marković, Mihael Kapraljević, Dominik Blažević, Nikola Smoljanović)

Limači :

NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci 5:0 (Filip Manović 2, Gabrijel Barišić, Petar Zorko, Leon Barišić)

NK Požega II – NK Slavonija II 0:0 (1:2) P)

 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači - Utakmica za 3. mjesto

10,00 NK Mladost Pavlovci - NK Požega II

Limači - Finale

10,45 NK Slavonija I - NK Slavonija II

Početnici - Utakmica za 3. mjesto 11,30

Škola nogometa Oriovac - NK Kaptol

Početnici - Finale

12,15 NK Slavonija 1 - NK Mladost Pavlovci

Mlađi pioniri -Utakmica za 3. mjesto

13,00 NK Mladost Pavlovci - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007

Mlađi pioniri – Finale

13,45 NK Tim osvježenje Kuzmica - Škola nogometa Batrina

Kadeti - Utakmica za 3 mjesto

14,30 NG Unitas - Lege

Stariji pioniri - Utakmica za 3. mjesto

15,45 NK Hajduk Pakrac - NK Slavonija II

Juniori - Utakmica za 3. mjesto

16,30 Caffe bar Vanilla - NG

Stariji pioniri -Finale

18,30 NK Sloga NG I - NK Slavija Pleternica

Kadeti - Finale

20,00 Prelijepo - Dobar dan

Juniori - Finale

20,40 Parma - Platinum bar

 

(Foto : Sportalo.hr) 

Pročitano 1453 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 05 Siječanj 2019 17:34

Galerija slika