Petak, 04 Siječanj 2019 00:00

Odigrane četvrtfinalne utakmice 28. BMNT "Požega 2018" u kategorijama starijih pionira, kadeta, početnika i juniora

POŽEGA - Tijekom 9. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018" u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc je danas od 9,00 do 17,00 sati odigrano čak 16 utakmica. Svoje četvrtfinalne utakmice odigrale su kategorije starijih pionira, kadeta, početnika i juniora. Polufinalne utakmice igraju se sutra, u subotu, 05. 01. 2019., a turnir završava u nedjelju, 06. 01. 2019. kada će se odigrati 6 utakmica za 3. mjesto i 6 finala. 

 

 

Rezultati - Petak, 04. 01. 2019. – 9. dan - 16 utakmica

Četvrtfinale Stariji pioniri

NK Slavonija I – NK Slavija Pleternica 1:1 (1:3P) (Luka Milosavljević / Leo Subotić)

NK Mladost Pavlovci – NK Sloga NG I 0:1 (Matko Kovačević)

NK Slavonija II – NK Sloga NG II 2:1 (Toni Barišić, Ivan Lončarević / Dominik Solić)

Škola nogometa Batrina – NK Hajduk Pakrac 0:6 (Niko Čuljak 2, Teo Duvnjak 2, Mateo Širac, Matija Benković)

 

Četvrtfinale Kadeti

Platinum bar – NG Unitas 0:0 (2:3P)

NK Tim osvježenje Jajare – Lege 1:1 (2:3P) (Josip Lučić / Karlo Pavlović)

Prelijepo – NK Mladost Pavlovci 8:1(Dejan Grubišić 2, Filip Vuić 2, David Sigurnjak 2, Antonio Grgić, Luka Mršić / Luka Vinković)

Dobar dan – Mandić Promet 2:0 (Antonio Stipić, Luka Samardžija)

 

Četvrtfinale Početnici

NK Slavonija I – NK Požega I 1-0 (Marko Krizmanić)

NK Tim osvježenje – NK Mladost Pavlovci 0-3 (Drago Marković 2, Eduardo Blažević)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Škola nogometa Oriovac 0-0 (0-1P) 

NK Kaptol – NK Slavija Pleternica 1-1 (3-2P) (Robert Tomanović / Noa Čačić)

 

Četvrtfinale Juniori

Škola nogometa Oriovac – NG Unitas 1-5 (Zvonimir Galović / Vinko Medvedović 3, Joško Kotarski, Fran Balunović)

Parma – Zlatarna Leo @ Mock 2:0 (Josip Bezjak, Mario Šipura)

Lokijevi gangsteri – Platinum bar 0:2 (Kristijan Zapalac, Leo Bošnjak)

Caffe bar Vanilla – Game over 3:2 (Matija Jošćak, Jakov Janček, Nikola Cindrić / Lukas Begić 2)

 

Subota, 05. 01. 2019. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Stariji pioniri : NK Sloga NG I – NK Hajduk Pakrac

9,40 Juniori : Parma - Caffe bar Vanilla

10,20 Kadeti : NG Unitas – Prelijepo

11,00 Kadeti : Lege – Dobar dan

11,40 Stariji pioniri : NK Slavija I – NK Slavonija II

12,20 Juniori NG Unitas - Platinum bar

13,00 Mlađi pioniri : NK Mladost Pavlovci – NK Tim osvježenje Kuzmica

13,40 Mlađi pioniri : NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – Škola nogometa Batrina

14,20 Početnici : NK Slavonija I - Škola nogometa Oriovac

15,00 Početnici : NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol

15,40 Limači : NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci

16,20 Limači : NK Požega II – NK Slavonija II

 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,45 Finale

Početnici

11,30 Utakmica za 3. mjesto

12,15 Finale

Mlađi pioniri

13,00 Utakmica za 3. mjesto

13,45 Finale

Kadeti

14,30 Utakmica za 3. mjesto

15,00 Finale

Stariji pioniri

15,45 Utakmica za 3. mjesto

Juniori

16,30 Utakmica za 3. mjesto

Stariji pioniri

18,40 Finale

Juniori

20,10 Finale

Pročitano 1406 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 04 Siječanj 2019 17:26