Srijeda, 02 Siječanj 2019 00:00

Rezultati utakmica 7. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - Tijekom sedmog natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018" odigrano je 13 utakmica nakon kojih su poznate sve ekipe koje su se u kategorijama limača i starijih pionira plasirale u drugi krug odnosno četvrtfinale.

U četvrtak, 03. 01. 2019. odigrat će se posljednje utakmice u skupinama kod kadeta, juniora i početnika nakon kojih će se znati četvrtfinalisti i u tim kategorijama. Već sutra igraju se četvrtfinala kod limača i mlađih pionira dok se četvrtfinala u ostalim kategorijama igraju u petak, 04. 01. 2019. 

 

Rezultati - Srijeda, 02. 01. 2019. – 7. dan - 13 utakmica

Početnici

NK Požega I – NK Slavonija III 1:0 (Roko Starčević)

NK Slavija II – NK Mladost Pavlovci 1:8 (Rikard Renka / Mihael Kapraljević 3, Eduardo Blažević 2, Drago Marković 2, Nikola Smoljanović)

NK Tim osvježenje – NK Slavonija I 0:5 (Šimun Katić 3, Marko Krizmanić, Noa Čarđić)

NK Slavonija I – Škola nogometa Batrina 10:1 (Marko Krizmanić 3, Noa Čarđić 3, Šimun Katić 2, Dominik Mesić, Ivan Ušćebrka / Marko Belobrajdić)

Limači

NK Slavonija II – NK Požega I 8:0 (Luka Cekinović 3, Josip Rožić 3, Luka Radošić, Patrik Čakalić)

NK Slavonija V – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 1:3 (Antun Jakobović / Ivan Bošnjak 2, Jakov Marić)

NK Slavonija I – NK Tim osježenje 4:0 (Nikola Botički 2, Noel Rožman, Filip Manović)

NK Mladost Pavlovci – NK Slavija Pleternica 2:2 (3:2P) (Jan Kovačević, Patrik Begić / Niko Buturac, Mihael Prša)

Stariji pioniri

NK Kaptol – NK Mladost Pavlovci 0:2 (Luka Vinković, Marko Pratljačić)

NK Slavija – NK Tim osvježenje 4:1 (Ante Novak, Ivan Dražetić, Leo Subotić, Leonardo Kuprešak / Ante Banožić)

Škola nogometa Batrina – NK Slavonija II 1:0 (Filip Eržan)

NK Kutjevo – NK Slavonija I 0:3 bb

NK Dinamo Vidovci – Škola nogometa Batrina 2:0 (Ivan Marić)

 

Četvrtak, 03. 01. 2019. – 8. dan – 16 utakmica

8,30 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (K)

9,00 NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

9,30 NK Kaptol – NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 NK Mladost Pavlovci – Caffe bar Vanilla (J)

10,30 Wiener osiguranje – Mandić Promet (K)

11,00 Dobar dan – Prelijepo (K)

11,30 NK Dinamo Vidovci – Eintracht Frankfurt (K)

12,00 NK Tim osvježenje – Platinum bar (K)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

12,30 NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci (A)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega (B)

13,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006 – NK Tim osvježenje Kuzmica (C)

14,00 NK Kaptol – Škola nogometa Batrina (D)

Četvrtfinale Limači

14,30 NK Slavonija I – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 (A)

15,00 NK Tim osvježenje Kuzmica – NK Požega II (B)

15,30 NK Mladost Pavlovci – NK Požega I (C)

16,00 NK Slavonija III – NK Slavonija II (D)

 

Petak, 04. 01. 2019. – 9. dan - 16 utakmica

Četvrtfinale Stariji pioniri

9,00 NK Slavonija I – NK Slavija Pleternica (A)

9,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga NG I (B)

10,00 NK Slavonija II – NK Sloga NG II (C)

10,30 Škola nogometa Batrina – NK Hajduk Pakrac (D)

Četvrtfinale Kadeti

11,00 Prvi skupine 1 – NG Unitas (A)

11,30 Drugi skupine 1 – Lege (B)

12,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

12,30 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Početnici

13,00 NK Slavonija I – NK Požega I (A)

13,30 NK Tim osvježenje – NK Mladost Pavlovci (B)

14,00 Prvi skupine 3 – Škola nogometa Oriovac (C)

14,30 Drugi skupine 3 – NK Slavija Pleternica (D)

Četvrtfinale Juniori

15,00 (1)

15,30 (2)

16,00 (3)

16,30 (4)

 

Subota, 05. 01. 2019. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale 

9,00 Juniori 1- 3

9,40 Juniori 2 - 4

10,20 Kadeti : A –C

11,00 Kadeti : B – D

11,40 Stariji pioniri A - C

12,20 Stariji pioniri B - D 

13,00 Mlađi pioniri A - C

13,40 Mlađi pioniri B - D

14,20 Početnici A - C

15,00 Početnici B - D

15,40 Limači A – C

16,20 Limači B - D

 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Juniori

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Kadeti

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Stariji pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Mlađi pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

Početnici

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

Limači

18,20 Utakmica za 3. mjesto

19,10 Finale

Pročitano 1721 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 02 Siječanj 2019 15:07