Subota, 29 Prosinac 2018 00:00

Rezultati utakmica 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano 12 utakmica Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018". Natjecanje se nastavlja u nedjelju, 30. 12. 2018. kada će se odigrati novih 14 utakmica. Nakon toga je dvodnevna stanka, a turnir se nastavlja u srijedu, 02. 01. 2019. Posljednji dan po skupinama je četvrtak, 03. 01. kada će se odigrati i četvrtfinalne utakmice u kategorijama limača i mlađih pionira. 

 

Rezultati - Subota, 29. 12. 2018. – 5. dan - 12 utakmica

Juniori

Parma – Game over 3:0 (Josip Bezjak, Petar Jurić, Lovro Banožić)

Zlatarna Leo @ Mock – Mi došli 4:0 (Mario Janota 2, Dinko Čuljak, Ronaldo Hodak)

 

Kadeti

Prelijepo – NK Kutjevo 6:1 (Marko Milošević 3, David Sigurnjak, Dejan Grubešić, Filip Vuić / Filip Bobinac)

Eintracht Frankfurt – NK Tim osvježenje Jajare 0:2 (Josip Lučić 2)

Platinum bar – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 5:1 (Ronaldo Hodak 3, Patrick Pok, Anto Barić / Janko Janković)

 

Mlađi pioniri

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006 – NK Kaptol 3:2 (Filip Pavlović 2, Ante Čabraja / Petar Iličić 2)

 

Početnici

NK Slavija I - NK Slavonija IV 9:1 (Noa Čačić 6, Julijan Hoffman 3 / Mateo Franjetić)

NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija II 1:2 (Antun Petrović / Jan Paukner, Matej Šipoš)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Kaptol 1:0 (Ivan Bošnjak)

NK Požega I – NK Slavija II 7:0 (Roko Starčević 3, Josip Jakovac 2, Dorian Juhas, Matej Mišić)

 

Limači

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 – NK Požega II 1:4 (Ivan Bošnjak / Niko Jozić 2, Jakov Begović, Patrik Zima)

NK Požega I – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 4:0 (Mihael Orešković 2, David Borovac, Lukas Pandža)

 

Nedjelja, 30. 12. 2018. – 6. dan – 14 utakmica

8,00 NK Slavonija I – NK Kaptol (SP)

8,30 NK Tim osvježenje – NK Slavonija IV (LI)

9,00 NK Slavonija III – NK Mladost Pavlovci (LI)

9,30 Vladorena – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (MP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo (SP)

10,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga Trenkovo (MP)

11,00 NK Slavija I – Škola nogometa Oriovac (PO)

11,30 Škola nogometa Oriovac – NK Sloga NG II (SP)

12,00 NK Sloga NG I – NK Slavija (SP)

12,30 NK Hajduk Pakrac – Škola nogometa Oriovac II (SP)

13,00 NK Tim osvježenje – NK Sloga NG I (SP)

13,30 NK Sloga NG II – NK Hajduk Pakrac (SP)

14,00 NK Kutjevo – NK Tim osvježenje (PO)

14,30 NK Požega II – NK Slavija I (PO)

 

Srijeda, 02. 01. 2019. – 7. dan - 13 utakmica

9,00 NK Požega I – NK Slavonija III (PO)

9,30 NK Slavija II – NK Mladost Pavlovci (PO)

10,00 NK Slavonija II – NK Požega I (LI)

10,30 NK Slavonija V – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 (LI)

11,00 NK Slavonija I – NK Tim osježenje (LI)

11,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavija Pleternica (LI)

12,00 NK Tim osvježenje – NK Slavonija I (PO)

12,30 NK Kaptol – NK Mladost Pavlovci (SP)

13,00 NK Slavija – Tim osvježenje (SP)

13,30 NK Slavonija – Škola nogometa Batrina (PO)

14,00 Škola nogometa Bartina – NK Slavonija II (SP)

14,30 NK Kutjevo – NK Slavonija I (SP)

15,00 NK Dinamo Vidovci – Škola nogometa Batrina (SP)

 

Četvrtak, 03. 01. 2019. – 8. dan – 8 utakmica

8,30 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (K)

9,00 NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

9,30 NK Kaptol – NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 NK Mladost Pavlovci – Caffe bar Vanilla (J)

10,30 Wiener osiguranje – Mandić Promet (K)

11,00 Dobar dan – Prelijepo (K)

11,30 NK Dinamo Vidovci – Eintracht Frankfurt (K)

12,00 NK Tim osvježenje – Platinum bar (K)

Pročitano 1267 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 02 Siječanj 2019 08:26