Subota, 29 Prosinac 2018 01:00

Odigrane utakmice 7. natjecateljskog dana 28. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2018"

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je u sklopu 7. natjecateljskog dana 28. Božićnog malonogometnog turnira „Požega 2018“ odigrano osam utakmica. Prve četiri utakmice odigrali su veterani.

U prvom susretu Hvidra je rezultatom 3:2 svladala branitelja naslova Alabamu koja je poražena u obje utakmice u skupini i od obrane naslova će se vjerojatno oprostiti već u prvoj fazi natjecanja. Pogotke za Hvidru koja je imala vodstvo od 3:0 postigli su Tomislav Radanović (2) i Mišo Hodak dok su strijelci za Alabamu bili Ivica Fliszar i Darko Pandžić.

Cor je s minimalnih 1:0 svladao ekipu Kelvina, a pobjednički pogodak postigao je Ivo Papak već u 1. minuti. Vallis Aurea je također s 1:0 bila bolja od Auto moto servisa Dejo, a igrač odluke bio je Gojko Soldo koji je postigao pogodak minutu prije kraja susreta.

Prošlogodišnji finalist Rampa Spin Valis je izgubila od ekipe Caffe bara Kod Poštara rezultatom 1:2. Poveli su „Poštari“ pogotkom Predraga Šimića u 12. minuti, a izjednačio je Zdravko Novak u 20. minutu. Pobjedu svojim suigračima donio je Rajko Mijatović pogotkom u 26. minuti.

Kod veterana su ostala još dva kola po skupinama koja će se odigrati u nedjelju, 30. 12. 2018. i u srijedu, 02. 01. 2019. Tada će biti poznate četiri ekipe koje će u četvrtak, 03. 01. 2019. nastupiti u veteranskom polufinalu.

U prvoj jučerašnjoj utakmici u seniorskoj kategoriji MNK Redoksi su rezultatom 4:0 svladali ekipu Sport caffe bara Mozart. Pogotke su postigli Hrvoje Knezović (2) i Ivan Marušćak (2).

Vallis Aurea je u pravoj golijadi svladala NK Parasan Golobrdce rezultatom 10:4. Čak 7 pogodaka za Aureu postigao je Tomislav Žuljević, dva pogotka je dodao Josip Jakovljević, a jednom se u strijelce upisao Matej Peharda. Za Parasan su su pogotke postigli Matej Poljaković (2), Domagoj Mandić i Nikola Franikić.

Darmopil Instalacije su rezultatom 3:2 svladale Wiener osiguranje koje je povelo u 5. minuti pogotkom Ivice Poljakovića. Izjednačio je Mario Pamer u 9. minuti, a novu prednost Wieneru donio je Robert Nović pogotkom za 1:2 u 13. minuti. U posljednjoj minuti prvog dijela Davor Kaurić postigao je pogodak za 2:2, a pobjedu „Darmopilima“ donio je Aleksandar Darmopil pogotkom za konačnih 3:2 u 22. minuti.

U posljednjem susretu 8. dana 28. BMNT "Požega 2018" Baza caffe bar je rezultatom 2:0 svladala Magmu. Pogotke su postigli Renato Nović u 2. i Marko Karačić u 18. minuti.

Danas će se od 17,20 do 22,40 sati odigrati 8 utakmica seniorskog turnira. Sve utakmice imaju rezultatski značaj jer se radi o 3. kolu po skupinama gdje pada odluka o prolasku u drugi krug natjecanja.

U čak 5 susreta će ekipe u međusobnom ogledu odlučivati o prolasku ili prvaku skupine. MNK Redoksi – Auto Robi, Policijska uprava Požeško slavonska – MNK Pleternica, Play fitness – Caffe bar Vertigo, AG Gradnja 97 – HDZ Temeljni ogranak Centar i Mojito caffe bar – Autodijelovi Tokić Veterani.