Četvrtak, 27 Prosinac 2018 00:00

Rezultati utakmica 3. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je u sklopu 3. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018" odigrano ukupno 15 utakmica. Turnir se nastavlja sutra kada će se odigrati novih 14 utakmica. 

 

Rezultati - Četvrtak, 27. 12. 2018. – 3. dan - 15 utakmica

Juniori

Lokijevi gangsteri – NK Mladost Pavlovci 7:0 (Gabrijel Marčinović 2, Filip Kocijan 2, Benedikt Tokić, Jakov Šinko, Sebastijan Jakovljević)

Game over – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 4:1 (Lukas Begić 2, Ivan Bulaja, Gabrijel Tušek / Petar Čolić)

Mi došli – Young boys Presoflex gradnja 2:1 (Josip Bošnjak 2 / Filip Holjevac)

Kaptol – Simpatična ekipa 5:2 (Denny Martinović 3, Valentin Mikić, Gabrijel Volaš / Jure Banović 2)

 

Kadeti

Platinum bar – Eintracht Frankfurt 3:0 (Matej Belaj 2, Matija Katić)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Tim osvježenje Jajare 2:2 (Josip Barišić 2 / Josip Lučić 2)

NK Mladost Pavlovci – Wiener osiguranje 4:2 (Martin Blažević 2, David Blažević, Marko Ćosić/ Mateo Rogalo, Domagoj Vukić)

Mandić Promet – NK Požega 1:1 (Filip Margeta / Luka Čačić)

NG Unitas – Lege 1:1 (4:5p) (Daniel Trobić / Petar Mulc)

CSKA Novska – NG Unitas 2:7 (Matej Suljić 2 / Matej Golić 3, Tin Ćalić 2, Marko Lulić, Gabriel Trobić)

 

Stariji pioniri

NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 5:0 (Karlo Kovre 2, Luka Obućina 2, Borna Soukup)

NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci 2:0 (Kristian Kopilaš, Luka Milosavljević)

 

Mlađi pioniri

NK Požega – NK Mladost Pavlovci 5:1 (Karlo Vuković 3, Dino Lončarević 2 / Josip Delač)

 

Početnici

NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija III 5:0 (Eduardo Blažević 2, Dino Franić, Josip Delač, Dominik Blažević)

NK Slavonija IV – NK Požega II 0:2 (Ante Pavičić, Rafael Bešlić)

 

Petak, 28. 12. 2018. – 4. dan – 14 utakmica

9,00 NK Mladost Pavlovci – NK Požega I (PO)

9,30 NK Slavonija IV – NK Slavonija I (LI)

10,00 NK Slavija Pleternica – NK Slavonija III (LI)

10,30 NK Požega II – NK Slavonija V (LI)

11,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 – NK Slavonija II (LI)

11,30 NK Sloga Trenkovo – NK Požega (MP)

12,00 NK Slavonija I – NK Kutjevo (PO)

12,30 NK Kaptol – NK Kutjevo (SP)

13,00 NK Kaptol – NK Slavonija II (PO)

13,30 NK Slavonija III – NK Slavija II (PO)

14,00 Škola nogometa Oriovac – Caffe bar Majestic (J)

14,30 NG Unitas – Kaptol (J)

15,00 Platinum bar – Škola nogometa Oriovac (J)

15,30 Simpatična ekipa – NG Unitas (J)

 

Subota, 29. 12. 2018. – 5. dan - 12 utakmica

8,00 Parma – Game over

8,30 Prelijepo – NK Kutjevo (K)

9,00 Zlatarna Leo @ Mock – Mi došli (J)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006 – NK Kaptol (MP)

10,00 NK Slavija I - NK Slavonija IV (PO)

10,30 Eintracht Frankfurt – NK Tim osvježenje Jajare (K)

11,00 Platinum bar – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (K)

11,30 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija II (PO)

12,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Kaptol (PO)

12,30 NK Požega I – NK Slavija II (PO)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 – NK Požega II (LI)

13,30 NK Požega I – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 (LI)

 

Nedjelja, 30. 12. 2018. – 6. dan – 14 utakmica

8,00 NK Slavonija I – NK Kaptol (SP)

8,30 NK Tim osvježenje – NK Slavonija IV (LI)

9,00 NK Slavonija III – NK Mladost Pavlovci (LI)

9,30 Vladorena – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (MP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo (SP)

10,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga Trenkovo (MP)

11,00 NK Slavija I – Škola nogometa Oriovac (PO)

11,30 Škola nogometa Oriovac – NK Sloga NG II (SP)

12,00 NK Sloga NG I – NK Slavija (SP)

12,30 NK Hajduk Pakrac – Škola nogometa Oriovac II (SP)

13,00 NK Tim osvježenje – NK Sloga NG I (SP)

13,30 NK Sloga NG II – NK Hajduk Pakrac (SP)

14,00 NK Kutjevo – NK Tim osvježenje (PO)

14,30 NK Požega II – NK Slavija I (PO)

Pročitano 1197 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 28 Prosinac 2018 12:27