Srijeda, 26 Prosinac 2018 01:00

Caffe bar Rubikon prvi osigurao drugi krug na 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano devet utakmica 5. natjecateljskog dana 28. Božićnog malonogometnog turnira „Požega 2018“.

Prve dvije utakmice odigrali su veterani. Cor je rezultatom 8:0 svladao Hvidru. Pogotke su postigli Miro Banožić (3), Miroslav Papak (2), Ivo Papak (2) i Sebastijan Kalnak. Nakon toga je Wiener osiguranje sa čak 7:1 svladalo branitelja naslova Alabamu. Pogotke za Wiener postigli su Željko Hrušovski (2), Josip Cipar (2), Dalibor Bardač, Željko Vidmar i Tomislav Topalović dok je jedini strijelac za Alabamu bio Krešo Poleti.

U prvom seniorskom susretu Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick je sa čak 12:1 svladao Sport caffe bar Mozart što je najuvjerljivija pobjeda dosadašnjeg dijela turnira. Pogotke za ekipu iz Batrine postigli su Robert Stahović (4), Ivan Prskalo (3), Hrvoje Wdovjak (3), Dino Jurčević i Viktor Kajtazi dok je počasni pogodak za Mozart postigao Nikola Vasić.

NK Sloga Trenkovo je rezultatom 1:0 svladala Magmu, a pogodak odluke postigao je Danijel Tomašević u 9. minuti. Policijska uprava Požeško – slavonska je rezultatom 3:0 svladala NK Parasan Golobrdce. Pogotke su postigli Siniša Jelić (3) i Petar Baketarić.

Kutjevo je protiv Caffe bara Rubikon povelo pogotkom Marka Stepića u 4. minuti, a izjednačio je Antun Severović u 13. minuti. Rubikon je poveo u 23. minuti pogotkom Nike Jovića, a pobjedu je potvrdio Kristijan Jakić pogocima u 27. i 29. minuti za konačnih 4:1. Rubikon je tako sa 6 osvojenih bodova osigurao drugi krug prije posljednjeg kola u kojem ga očekuje susret s Caffe barom Leona Vinarijom Kitanović.

Ekipa Darmopil Instalacija je rezultatom 1:0 pobijedila Očnu optiku Abrić. Pogodak odluke postigao je Josip Pavić u 26. minuti. Ovaj rezultat je svojevrsno iznenađenje jer su „Darmopili“ u 1. kolu uvjerljivo poraženi od mlade ekipe Elite Academy Pakrac rezultatom 1:6 u prvom kolu dok je Očna optika Abrić prošlogodišnji osvajač 4. mjesta i u ovom susretu se očekivala njihova sigurna pobjeda i osiguranje prolaza u drugi krug. Sada su u ovoj skupini tri ekipe u igri za prolaz.

Caffe bar Leona Vinarija Kitanović je rezultatom 2:0 svladala Caffe bar Zeus. Robert Bojić je zabio za 1:0 u 7. minuti. Kad je u samoj završnici utakmice Caffe bara Zeus igrao bez vratara s igračem više u polju tražeći izjednačenje Bojić je u posljednjoj minuti utakmice postigao pogodak u prazna vrata Zeusa za konačnih 2:0.

U posljednjem susretu 5. natjecateljskog dana Autodijelovi Tokić Veterani su rezultatom 2:0 svladali Vladorenu Pizzeriu Mama miu. Pogotke su postigli Miroslav Papak i Dalibor Žafaranić.

U četvrtak, 27. 12. će se u sklopu 6. natjecateljskog dana odigrati također 9 utakmica (2 veteranske i 7 seniorskih). Sutra će se požeškoj publici predstaviti prošlogodišnji finalist Crna legija koja ove godine nastupa pod imenom Caffe bar Colosseum, a sutra će odigrati sve tri utakmice u skupini (19,00, 21,00, 22,20).