Nedjelja, 23 Prosinac 2018 00:00

Rezultati utakmica 2. natjecateljskog dana Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigravanjem utakmica 2. natjecateljskog dana nastavljen Turnir mladeži 28. BMNT "Požega 2018". Svoje utakmice igrale su kategorije početnika i mlađih pionira. Sada slijedi trodnevna stanka zbog blagdana, a turnir mladeži se nastavlja u čevrtak, 27. 12. kada će se od 9,00 do 16,00 sati odigrati ukupno 14 utakmica.

 

Rezultati - Nedjelja, 23. 12. 2018. – 2. dan – 12 utakmica

Početnici

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Sloga Trenkovo 3:0 bb

Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo 2:1 (Marko Belobrajdić 2 / Marko Hora)

Škola nogometa Batrina – NK Tim osvježenje 0:3 (Ivan Vidović 3)

Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija IV 4:0 (Luka Ostoić 2, Mislav Žamarija, Borna Ostoić)

Škola nogometa Oriovac – NK Požega II 4:0 (Luka Ostoić 2, Mislav Žamarija, Lovro Klarić)

 

Mlađi pioniri

Škola nogometa Batrina – NK Tim osvježenje 7:0 (Bruno Blažević 2, Jakov Ivančan 2, Leon Bošković, Gabrijel Livić, Neven Bartolović)

NK Kaptol – Vladorena 5:0 (Kristijan Martinović 2, Petar Iličić 2, Marin Žutić)

NK Tim osvježenje –NK Slavonija II 3:1 (Ante Novak 2, Ante Banožić / Luka Romić)

NK Slavonija II – Škola nogometa Batrina 0:5 (Bruno Blažević 3, Leon Bošković, Karlo Donković)

NK Slavonija I - Škola nogometa Oriovac 2:0 (Filip Prološčić, Emanuel Tolić)

Škola nogometa Oriovac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 0:3 (Filip Bojić 3)

 

Četvrtak, 27. 12. 2018. – 3. dan - 14 utakmica

9,00 Platinum bar – Eintraht Frankfurt (K)

9,30 NK Dinamo Vidovci – NK Tim osvježenje Jajare (K)

10,00 NK Mladost Pavlovci – Wiener osiguranje (K)

10,30 Mandić Promet – NK Požega (K)

11,00 Lokijevi gangsteri – NK Mladost Pavlovci (J)

11,30 Game over – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (J)

12,00 Mi došli – Young boys Presoflex gradnja (J)

12,30 NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (SP)

13,00 NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci (SP)

13,30 Kaptol – Simpatična ekipa (J)

14,00 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (MP)

14,30 NG Unitas – Lege (K)

15,00 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija III (PO)

15,30 CSKA Novska – NG Unitas (K)

 

Petak, 28. 12. 2018. – 4. dan – 14 utakmica

9,00 NK Mladost Pavlovci – NK Požega I (PO)

9,30 NK Slavonija IV – NK Slavonija I (LI)

10,00 NK Slavija Pleternica – NK Slavonija III (LI)

10,30 NK Požega II – NK Slavonija V (LI)

11,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 – NK Slavonija II (LI)

11,30 NK Slavija I - NK Slavonija IV (PO)

12,00 NK Slavonija I – NK Kutjevo (PO)

12,30 NK Kaptol – NK Kutjevo (SP)

13,00 NK Kaptol – NK Slavonija II (PO)

13,30 NK Slavonija III – NK Slavija II (PO)

14,00 Škola nogometa Oriovac – Caffe bar Majestic (J)

14,30 NG Unitas – Kaptol (J)

15,00 Platinum bar – Škola nogometa Oriovac (J)

15,30 Simpatična ekipa – NG Unitas (J)

 

Subota, 29. 12. 2018. – 5. dan - 12 utakmica

8,00 Parma – Game over 8,30 Prelijepo – NK Kutjevo (K)

9,00 Zlatarna Leo @ Mock – Mi došli (J)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006 – NK Kaptol (MP)

10,00 NK Slavonija IV – NK Požega II (PO)

10,30 Eintaract Frankfurt – NK Tim osvježenje Jajare (K)

11,00 Platinum bar – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (K)

11,30 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija II (PO)

12,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Kaptol (PO)

12,30 NK Požega I – NK Slavija II (PO)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 – NK Požega II (LI)

13,30 NK Požega I – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 (LI)

 

Nedjelja, 30. 12. 2018. – 6. dan – 14 utakmica

8,00 NK Slavonija I – NK Kaptol (SP)

8,30 NK Tim osvježenje – NK Slavonija IV (LI)

9,00 NK Slavonija III – NK Mladost Pavlovci (LI)

9,30 Vladorena – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (MP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo (SP)

10,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga Trenkovo (MP)

11,00 NK Slavija I – Škola nogometa Oriovac (PO)

11,30 Škola nogometa Oriovac – NK Sloga NG II (SP)

12,00 NK Sloga NG I – NK Slavija (SP)

12,30 NK Hajduk Pakrac – Škola nogometa Oriovac II (SP)

13,00 NK Tim osvježenje – NK Sloga NG I (SP)

13,30 NK Sloga NG II – NK Hajduk Pakrac (SP)

14,00 NK Kutjevo – NK Tim osvježenje (PO)

14,30 NK Požega II – NK Slavija I (PO) 

Pročitano 1530 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 23 Prosinac 2018 19:46