Subota, 22 Prosinac 2018 01:00

Uvjerljiva pobjeda Caffe bara Samson protiv Magme, s natjecanjem 3. dana Turnira počeli i veterani

POŽEGA – Sa svojim natjecanjem jučer su na 28. Božićnom malonogometnom turniru "Požega 2018" počeli i veterani koji su odigrali prve tri utakmice.

U prvom susretu Vallis Aurea je rezultatom 3:2 svladala Standard koji je dva puta imao vodstvo ali na kraju nije osvojio niti bod. Stipo Koutni doveo je Standard u vodstvo u 2. minuti, a već minutu poslije Milan Marčinović je izjednačio. Novo vodstvo Standardu donio je Danijel Rađenović u 11. minuti, a Gojko Soldo je izjednačio u 18., da bi isti igrač u 28. minuti donio pobjedu Vallis Aurei.

Kelvin je s uvjerljivih 7:0 svladao Hvidru. Pogotke za Kelvin postigli su Štefo Odobašić (2), Petar Čuljak (2), Robert Hodak, Milivoj Machaček i Eduard Pavičić dok je počasni pogodak za Hvidru postigao Vjeko Juranović.

Caffe bar Kod Poštara je rezultatom 2:1 svladao Auto moto servis Dejo. Rajko Mijatović doveo je „Poštare“ u vodstvo u 11. minuti, a izjednačio je Predrag Olšak u 15. minuti. Pobjedu ekipi Caffe bar Kod Poštara donio je Pavo Martić pogotkom u 19. minuti.

U prvoj utakmici kod seniora AG Gradnja 97 i Restoran Marta odigrali su neodlučeno, 1:1. Povela je AG Gradnja pogotkom Mateja Martinovića u 8. minuti, a izjednačio je Luka Banić u 16. minuti. Nakon penala prednost je otišla na stranu Restorana Marta konačnim rezultatom 1:3.

Trostruki osvajači požeškog turnira igrači Caffe bara Samson turnir su otvorili uvjerljivom pobjedom rezultatom 6:0 protiv Magme. Pogotke za Samson postigli su Miroslav Konopek (3), Tomislav Baltić, Krešimir Plešić i Valentino Podobnik.

Restoran Marta je na svoju zamolbu odigrao dvije utakmice u jednom danu, a u toj drugoj su poraženo od HDZ-a Temeljni ogranak Centar rezultatom 1:3. Ekipa HDZ-a je povela pogocima Dominika Solde u 10. i Stjepana Štetića u 19. i 25. minuti, a poraz Marte ublažio je Luka Mikić u 28. minuti.

U nedjelju, 23. 12. će se odigrati novih 6 utakmica (1 veteranska, 5 seniorskih). Nakon toga je stanka do srijede. 26. 12. kada će se u sklopu 5. natjecateljskog dana odigrati ukupno 9 utakmica (2 veteranske, 7 seniorskih).