Petak, 21 Prosinac 2018 00:00

Raspored utakmica Turnira mladeži 28. BMNT "Požega 2018"

POŽEGA - U subotu, 22. 12. 2018. počinje natjecanje u sklopu Turnira mladeži 28. Božićnog malonogmetnog turnira "Požega 2018" na kojem će nastupiti  82 ekipe u 6 uzrasnih kategorija (juniori 15, kadeti 14, Stariji pioniri 13, Mlađi pioniri 12, Početnici 16, limači 12). Na turniru mladeži odigrat će se ukupno 144 utakmice (96 prvi krug i 48 drugi krug) kroz 11 natjecateljskih dana.

Kod kadeta, starijih pionira, mlađih pionira, početnika i limača ekipe su razvrstane u četiri skupine, a u drugi krug (četvrtfinale) će se plasirati dvije najbolje ekipe iz svake skupine. Kod juniora gdje su ekipe raspoređene u 5 skupina u drugi krug (četvrtfinale) plasirat će se pet pobjednika skupina i tri najbolje drugoplasirane ekipe. Nakon završetka natjecanja po skupinama kod juniora ždrijebom će biti određeni četvrtfinalni parovi. 

 

 

28. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2018»

RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

 

Subota, 22. 12. 2018. – 1. dan –9 utakmica

8,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Slavonija I (MP)

9,00 Caffe bar Vanila – Lokijevi gangsteri (J)

9,30 Mandić Promet – NK Mladost Pavlovci (K)

10,00 NK Požega – Wiener osiguranje (K)

10,30 Young boys Presoflex gradnja – Zlatarna Leo @ Mock (J)

11,00 Caffe bar Majestic – Platinum bar (J)

11,30 Lege – CSKA Novska (K)

12,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Parma (J)

12,30 NK Kutjevo – Dobar dan (K)

 

Nedjelja, 23. 12. 2018. – 2. dan – 11 utakmica

9,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Sloga Trenkovo (PO)

9,30 NK Kaptol – Vladorena (MP)

10,00 NK Tim osvježenje –NK Slavonija II (MP)

10,30 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo (PO)

11,00 Škola nogometa Batrina – NK Tim osvježenje (MP)

11,30 Škola nogometa Batrina – NK Tim osvježenje (PO)

12,00 NK Slavonija II – Škola nogometa Batrina (MP)

12,30 Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija IV (PO)

13,00 NK Slavonija I - Škola nogometa Oriovac (MP)

13,20 Škola nogometa Oriovac – NK Požega II (PO)

14,00 Škola nogometa Oriovac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 (MP)

 

Četvrtak, 27. 12. 2018. – 3. dan - 15 utakmica

9,00 Platinum bar – Eintracht Frankfurt (K)

9,30 NK Dinamo Vidovci – NK Tim osvježenje Jajare (K)

10,00 NK Mladost Pavlovci – Wiener osiguranje (K)

10,30 Mandić Promet – NK Požega (K)

11,00 Lokijevi gangsteri – NK Mladost Pavlovci (J)

11,30 Game over – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (J)

12,00 Mi došli – Young boys Presoflex gradnja (J)

12,30 NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (SP)

13,00 NK Slavonija I – NK Mladost Pavlovci (SP)

13,30 Kaptol – Simpatičan ekipa (J)

14,00 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (MP)

14,30 NG Unitas – Lege (K)

15,00 NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija III (PO)

15,30 CSKA Novska – NG Unitas (K)

16,00 NK Slavonija IV - NK Požega II (PO)

 

Petak, 28. 12. 2018. – 4. dan – 14 utakmica

9,00 NK Mladost Pavlovci – NK Požega I (PO)

9,30 NK Slavonija IV – NK Slavonija I (LI)

10,00 NK Slavija Pleternica – NK Slavonija III (LI)

10,30 NK Požega II – NK Slavonija V (LI)

11,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 – NK Slavonija II (LI)

11,30 NK Sloga Trenkovo - NK Požega (MP)

12,00 NK Slavonija I – NK Kutjevo (PO)

12,30 NK Kaptol – NK Kutjevo (SP)

13,00 NK Kaptol – NK Slavonija II (PO)

13,30 NK Slavonija III – NK Slavija II (PO)

14,00 Škola nogometa Oriovac – Caffe bar Majestic (J)

14,30 NG Unitas – Kaptol (J)

15,00 Platinum bar – Škola nogometa Oriovac (J)

15,30 Simpatična ekipa – NG Unitas (J)

 

Subota, 29. 12. 2018. – 5. dan - 12 utakmica

8,00 Parma – Game over

8,30 Prelijepo – NK Kutjevo (K)

9,00 Zlatarna Leo @ Mock – Mi došli (J)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006 – NK Kaptol (MP)

10,00 NK Slavija I  - NK Slavonija IV (PO)

10,30 Eintracht Frankfurt – NK Tim osvježenje Jajare (K)

11,00 Platinum bar – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (K)

11,30 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija II (PO)

12,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Kaptol (PO)

12,30 NK Požega I – NK Slavija II (PO)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 – NK Požega II (LI)

13,30 NK Požega I – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2011 (LI)

 

Nedjelja, 30. 12. 2018. – 6. dan – 14 utakmica

8,00 NK Slavonija I – NK Kaptol (SP)

8,30 NK Tim osvježenje – NK Slavonija IV (LI)

9,00 NK Slavonija III – NK Mladost Pavlovci (LI)

9,30 Vladorena – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (MP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo (SP)

10,30 NK Mladost Pavlovci – NK Sloga Trenkovo (MP)

11,00 NK Slavija I – Škola nogometa Oriovac (PO)

11,30 Škola nogometa Oriovac – NK Sloga NG II (SP)

12,00 NK Sloga NG I – NK Slavija (SP)

12,30 NK Hajduk Pakrac – Škola nogometa Oriovac II (SP)

13,00 NK Tim osvježenje – NK Sloga NG I (SP)

13,30 NK Sloga NG II – NK Hajduk Pakrac (SP)

14,00 NK Kutjevo – NK Tim osvježenje (PO)

14,30 NK Požega II – NK Slavija I (PO)

 

Srijeda, 02. 01. 2019. – 7. dan - 13 utakmica

9,00 NK Požega I – NK Slavonija III (PO)

9,30 NK Slavija II – NK Mladost Pavlovci (PO)

10,00 NK Slavonija II – NK Požega I (LI)

10,30 NK Slavonija V – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2010 (LI)

11,00 NK Slavonija I – NK Tim osježenje (LI)

11,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavija Pleternica (LI)

12,00 NK Tim osvježenje – NK Slavonija I (PO)

12,30 NK Kaptol – NK Mladost Pavlovci (SP)

13,00 NK Slavija – Tim osvježenje (SP)

13,30 NK Slavonija – Škola nogometa Batrina (PO)

14,00 Škola nogometa Bartina – NK Slavonija II (SP)

14,30 NK Kutjevo – NK Slavonija I (SP)

15,00 NK Dinamo Vidovci – Škola nogometa Batrina (SP)

 

Četvrtak, 03. 01. 2019. – 8. dan – 16 utakmica

8,30 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (K)

9,00 NK Slavonija II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

9,30 NK Kaptol – NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 NK Mladost Pavlovci – Caffe bar Vanilla (J)

10,30 Wiener osiguranje – Mandić Promet (K)

11,00 Dobar dan – Prelijepo (K)

11,30 NK Dinamo Vidovci – Eintracht Frankfurt (K)

12,00 NK Tim osvježenje – Platinum bar (K)

 

Četvrtfinale Mlađi pioniri

12,30 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

13,00 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

13,30 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

14,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Limači

14,30 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

15,00 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

15,30 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

16,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Petak, 04. 01. 2019. – 9. dan - 16 utakmica

Četvrfinale Stariji pioniri

9,00 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

9,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

10,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

10,30 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Kadeti

11,00 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

11,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

12,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

12,30 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Početnici

14,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

14,30 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

13,00 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

13,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

Četvrtfinale Juniori

15,00 (1)

15,30 (2)

16,00 (3)

16,30 (4)

 

Subota, 05. 01. 2019. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori 1- 3

9,40 Juniori 2 - 4

10,20 Kadeti : A –C

11,00 Kadeti : B – D

11,40 Stariji pioniri 1 - 3

12,20 Stariji pioniri 2 - 4

13,00 Mlađi pioniri A - C

13,40 Mlađi pioniri B - D

14,20 Početnici A - C

15,00 Početnici B - D

15,40 Limači A – C

16,20 Limači B - D

 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Juniori

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

 

Kadeti

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

 

Stariji pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

 

Mlađi pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

 

Početnici

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

 

Limači

18,20 Utakmica za 3. mjesto

19,10 Finale

Pročitano 2538 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 26 Prosinac 2018 18:33