Srijeda, 19 Prosinac 2018 00:00

Raspored utakmica 28. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2018" - Seniori i Veterani

POŽEGA - Poznat je raspored cijelog turnira za kategorije seniora i veterana. Kod veterana odigrat će se 24 utakmice, a kod seniora 64 utakmice. Turnir će trajati 14 natjecateljskih dana od 20. 12. 2018. do 06. 01. 2019. 

Turnir otvaraju branitelji naslov, igrači Caffe bara Rubikon koji će u četvrtak, 20. 12. 2018. s početkom u 18,40 sati igrati protiv ekipe Caffe bara Zeus. Danas će biti objavljen i raspored cijelog turnira. Veterani sa turnirom kreću u subotu, 22. 12. kada će se odigrati prve tri utakmice 1. kola.

 

28.  BMNT "POŽEGA 2018"  - RASPORED UTAKMICA – SENIORI I VETERANI

 

Četvrtak, 20. 12. 2018. – 1. dan

18,40 Caffe bar Rubikon – Caffe bar Zeus (1)

19,20 MNK Pleternica – NK Parasan Golobrdci (5)

20,00 Mojito caffe bar – Vladorena Pizzeria Mama mia (3)

20,40 Vallis Aurea – Policijska uprava Požeško – slavonska (5)

 

Petak, 21. 12. 2018. – 2. dan

19,00 Kutjevo – Caffe bar Leona Vinarija Kitanović (1)

19,40 Baza Caffe bar – NK Sloga Trenkovo (7)

20,20 Očna optika Abrić – Wiener osiguranje (4)

21,00 MNK Redoksi – Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby Dick (6)

 

Subota, 22. 12. 2018. – 3. dan

18,00 Vallis Aurea -Standard (Vet 2)

18,40 Hvidra -Kelvin (Vet 1)

19,20 Auto moto servis Dejo – Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)

20,00 AG Gradnja 97 – Restoran Marta (8)

20,40 Caffe bar Samson – Magma (7)

21,20 Restoran Marta - HDZ Temeljni ogranak Centar (8)

 

Nedjelja, 23. 12. 2018. – 4. dan

17,40 Wiener osiguranje – Cor (Vet 1)

18,20 Auto Robi – Sport caffe bar Mozart (6)

19,00 Play Fitness – MB Instalacije (2)

19,40 Darmopil Instalacije – Elite Academy Pakrac (4)

20,20 Autodijelovi Tokić – Autodijelovi Tokić Veterani (3)

21,00 Caffe bar Vertigo – Piper Hera (2)

 

Srijeda, 26. 12. 2018. – 5. dan

16,20 Cor – Hvidra (Vet 1)

17,00 Alabama – Wiener osiguranje (Vet 1)

17,40 Caffe bat night Kolodvor Batrina – Sport caffe bar Mozart (6)

18,20 Magma – NK Sloga Trenkovo (7)

19,00 Policijska uprava Požeško – slavonska – NK Parasan Golobrdci (5)

19,40 Caffe bar Rubikon – Kutjevo (1)

20,20 Očna optika Abrić – Darmopil Instalacije (4)

21,00 Caffe bar Zeus – Caffe bar Leona Vinarija Kitanović (1)

21,40 Autodijelovi Tokić Veterani – Vladorena Pizzeria Mama mia (3)

 

Četvrtak, 27. 12. 2018. – 6. dan

17,00 Auto moto servis Dejo – Rampa Spin Valis (Vet 2)

17,40 Caffe bar kod Poštara – Standard (Vet 2)

18,20 MB Instalacije – Piper Hera (2)

19,00 Caffe bar Colosseum – Restoran Marta (8)

19,40 Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick – Auto Robi (6)

20,20 Vallis Aurea – MNK Pleternica (5)

21,00 Caffe bar Colosseum – AG Gradnja 97 (8)

21,40 Autodijelovi Tokić – Mojito Caffe bar (3)

22,20 HDZ Temeljni ogranak Centar – Caffe bar Colosseum (8)

 

Petak, 28. 12. 2018. – 7. dan

17,00 Hvidra - Alabama (Vet 1)

17,40 Kelvin – Cor (Vet 1)

18,20 Vallis Aurea – Auto moto servis Dejo (Vet 2)

19,00 Rampa Spin Valis - Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)

19,40 Sport caffe bar Mozart – MNK Redoksi (6)

20,20 Vallis Aurea – NK Parasan (5)

21,00 Darmopil Instalacije – Wiener osiguranje (4)

21,40 Baza caffe bar – Magma (7)

 

Subota, 29. 12. 2018. –8. dan

17,20 MNK Redoksi – Auto Robi (6)

18,00 Policijska uprava Požeško – slavonska – MNK Pleternica (5)

18,40 Play fitness – Caffe bar Vertigo (2)

19,20 Kutjevo - Caffe bar Zeus (1)

20,00 Piper Hera – Play Fitness (2)

20,40 AG Gradnja 97 – HDZ Temeljni ogranak Centar (8)

21,20 NK Sloga Trenkovo – Caffe bar Samson (7)

22,00 Mojito Caffe bar – Autodijelovi Tokić Veterani (3)

 

Nedjelja, 30. 12. 2018. – 9. dan

16,20 Standard – Rampa Spin Valis (Vet 2)

17,00 Caffe bar Kod Poštara – Vallis Aurea (Vet 2)

17,40 Alabama – Kelvin (Vet 1)

18,20 Wiener osiguranje – Hvidra (Vet 1)

19,00 Caffe bar Leona Vinarija Kitanović - Caffe bar Rubikon (1)

19,40 Elite Academy Pakrac – Očna optika Abrić (4)

20,20 Caffe bar Samson – Baza caffe bar (7)

21,00 Wiener osiguranje – Elite Academy Pakrac (4)

21,40 Caffe bar Vertigo – MB Instalacije (2)

22,20 Vladorena Mama mia – Autodijelovi Tokić (3)

 

DRUGI KRUG

Srijeda, 02. 01. 2019. – 10. dan –Osmina finala

16,40 Standard – Auto moto servis Dejo (Vet 2)

17,20 Kelvin – Wiener osiguranje (Vet 1)

18,00 Cor – Alabama (Vet 1)

18,40 Rampa Spin Valis – Vallis Aurea (Vet 2)

19,30 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)

20,20 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

21,10 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

22,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Četvrtak, 03. 01. 2019. – 11. dan – Osmina finala

18,00 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)

18,50 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)

19,40 Polufinale Veterani : Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2

20,20 Polufinale Veterani : Prvi skupine 2 – Drugi skupine 1

21,00 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)

21,50 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)

 

Petak, 04. 01. 2019. – 12. dan – Četvrtfinale

18,40 A – C (1)

19,30 B – D (2)

20,20 E – G (3)

21,10 F – H (4)

 

Subota, 05. 01. 2019. – 13. dan – Polufinale

19,30 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

20,10 Polufinale Fond (1–3)

21,00 Finale - Veterani

21,50 Polufinale Fond (2–4)

 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 14. dan – Finale

20,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond

20,50 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto

21,00 FINALE – Fond

21,50 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika - Fond

Pročitano 2359 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 23 Prosinac 2018 16:08