Srijeda, 12 Prosinac 2018 01:00

Kelvin svladao Vallis Aureu u derbiju 8. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su sve utakmice 8. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Alabama je uvjerljivo svladala Standard rezultatom 8:1. Pogotke za Alabamu  postigli su Krešimir Brkić (3), Krešo Poleti (2), Ivica Fliszar, Zoran Bošnjaković i Darko Pandžić. Jedini strijelac za Standard bio je Ivan Gril.

U derbiju kola Kelvin je rezultatom 3:2 svladao Valis Aureu kojoj je to prvi poraz u ovoj sezoni. Kelvin je poveo pogotkom Maria Čuljka u 6. minuti. Vallis Aurea je izjednačila pogotkom Ivice Malnara u 19. minuti, a povela pogotkom svog najboljeg strijelca Gojka Solde već u 20 minuti. U drugom dijelu Kelvin je došao do preokreta pogocima Štefe Odobašića u 26. i Maria Čuljka u 35. minuti.

Autodijelovi Tokić su rezultatom 7:2 bili bolji od Claruma. Pogotke za „Tokiće“ postigli su Ivica Andričić (4), Ivo Papak (2) i Željko Ikić dok su za Clarum strijelci bili Tomislav Matić i Ivica Kljajić.

U posljednjem susretu 8. kola Pilana Blatančić je rezultatom 6:1 bila bolja od Hvidre. Pogotke za „Blatančiće“ postigli su Rajko Mijatović (3), Pero Vidović, Ivica Stojčević i Vjekoslav Čerti. Počasni pogodak za Hvidru postigao je Mišo Hodak. U ovom kolu slobodna je bila ekipa Rampe Spin Valis.

Utakmice 9. kola koje je i posljednje kolo prvog dijela sezone igraju se u nedjelju, 16. 12. 2018. Sastaju se Pilana Blatančić – Rampa Spin Valis (8,00), Clarum – Standard (8,50), Alabama – Vallis Aurea (9,40) i Kelvin – Hvidra (10,30). Slobodni su Autodijelovi Tokić koji moraju osigurati zapisnički stol. Nakon ovog kola je stanka do 13. 01. 2019. kada će se igrati utakmice 10 . kola.