Četvrtak, 22 Studeni 2018 01:00

Alabama svladala Autodijelove Tokić u derbiju 6. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 18. 11. 2018. odigrane su utakmice 6. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Kelvin je rezultatom 5:3 bio bolji od Claruma. Pogotke za Kelvin postigli su Mario Engelmann (2), Dražen Pekčec (2) i Štefo Odobašić dok su za Clarum zabili Danijel Rašić (2) i Tomislav Galić.

Pilana Blatančić je rezultatom 5:4 svladala Standard. Pogotke za „Blatančiće“ postigli su Ivica Stojčević (2), Vjekoslav Čerti, Pero Vidović i Rajko Mijatović. Za Standard su strijelci bili Ivan Gril (3) i Kristijan Kovačević.

Nakon toga je odigran derbi kola između Autodijelova Tokić i Alabame. Poveli su Tokići pogotkomaJosipa Barišića u 23. minuti. Već u idućem napadu Darko Pandžić je jakim udarcem iz daljine svladao vratara Marka Ferića i izjednačio na 1:1. Dvije minute poslije Miroslav Papak je ponovno doveo Tokiće u vodstvo. U 31. minuti Zoran Bošnjaković je postigao pogodak za 2:2. U svom prvom nastupu pobjedu Alabami i važna tri boda pogotkom za 2:3 u 35. minuti donio je Ninoslav Parmaković

U posljednjem susretu 6. kola sastali su se Hvidra i Rampa Spin Valis a susret je prekinut u 28. minuti kod vodstva Rampe od 1:5 jer Hvidra više nije imala dovoljno igrača za nastup. Utakmica je i registrirana tim rezultatom jer je veći od rezultata 3:0 kojim se inače registriraju utakmice koje se dobiju bez borbe. Pogotke za Rampu postigli su Zdenko Biondić (2), Mijo Kostić, Nikola Zirdum i Goran Stevanović dok je jedini strijelac za Hvidru bio Josip Pavunčec

U 6. kolu slobodna je bila vodeća ekipa Vallis Aurea. Utakmice 7. kola igraju se u nedjelju, 25. 11. 2018. Sastaju se Rampa Spin Valis - Autodijelovi Tokić (8,00), Pilana Blatančić - Vallis Aurea (8,50), Kelvin - Standard (9,40) i Alabama - Clarum (10,30). Slobodna je ekipa Hvidre koja mora osigurati zapisničara.