Nedjelja, 30 Studeni 2014 01:00

Odigrano 8. kolo MNLV Požega

POŽEGA - U Grabriku su danas odigrane sve utakmice 8. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvoj utakmici Alabama je teže od očekivanog svladala fenjeraša Standard. Utakmica je završila pobjedom Alabame rezultatom 3:1. Pogotke za ekipu iz Brestovca postigli su Zoran Bošnjaković, Darko Pandžić i Miro Raguž dok je za Standard strijelac bio Tomislav Metić. Pilana Blatančič je protiv Hvidre u 13. minuti vodila rezultatom 2:0 golovima Rajka Mijatovića ali su igrači Hvidre u nastavku utakmice napravili veliki preokret i slavili sa uvjerljivih 2:5. Tri pogotka postigao je Mišo Hodak a po jedan su dodali Željko Vidmar i Matešić. Rampa Spin Valis je uvjerljivo poražena rezultatom 4:10 od Pizza bara Jeronim. Četiri pogotka za Jeronim  postigao je Gojko Soldo, dvostruki strijelci bili su Borislav Jukić, Tomislav Mandić i Eduard Pavičić a sva četiri pogotka za Rampu postigao je Zdenko Biondić. U zanimljivoj utakmici Kelvin je sa 2:1 bio bolji od Bećara. Poveo je Kelvin pogotkom Maria Engelmanna u 5. minuti. Već minutu poslije Bećarima je izjednačenje donio  Vlado Karan a konačni rezultat postavio je pogotkom za 2:1 Josip Grbavac koji je tako svojim suigračima donio pobjedu i važna tri boda u borbi za prvo mjesto. Posljednja utakmica kola u kojoj su se sastali Limarija Janota i Prvi hrvatski redarstvenik bila je i najneizvjesnija. Poveli su igrači Janote pogotkom Predraga Olšaka u 3. minuti. Dvije minute poslije za Redarstvenike je izjednačio uporni Marijan Kovačević. Nakon toga pola sata nije bilo pogodaka ali je bilo dosta prilika na oba gola. Dvije minute prije kraja igrači Prvog hrvatskog redarstvenika napravili su šesti akumulirani prekršaj. Marijan Bakula iz kaznenog udarca sa 10 metara jakim prizemnim šutom svladao je Karla Jančeka i donio svojim suigračima vodstvo od 2:1. U posljednjim sekundama utakmice Olšak je svojim drugim pogotkom potvrdio pobjedu Limarije Janota i postavio konačnih 3:1. U 9. kolu sastaju se Standard - Prvi hrvatski redarstvenik, Limarija Janota - Kelvin, Pizza bar Jeronim - Alabama, Hvidra - Rampa Spin Valis i Bećari - Pilana Blatančić. Suce i zapisničara treba osigurati ekipa Bećara.