Utorak, 17 Listopad 2017 02:00

Odigrane utakmice 1. kola nove sezone Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U nedjelju, 15. listopada u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" odigrane su sve utakmice 1. kola novog prvenstva Malonogometne lige veterana Požega. Sezonu je otvorio prošlogodišnji prvak Alabama koja je u derbiju kola protiv Rampe Spin Valis odigrala neodlučeno, 2:2. Povela je Rampa pogotkom Nikole Zirduma u 30. minuti, a izjednačio je Miro Raguž pogotkom dvije minute poslije. U 37. minuti branitelje naslova u vodstvo je doveo Krešimir Brkić da bi minutu poslije konačni rezultat postavio Jako Novak.

U drugom susretu Vallis Aurea je rezultatom 2:0 svladala Prvi hrvatski redarstvenik. Pogotke su postigli Gojko Soldo u 11. i Zdenko Šarić u 25. minuti.

Kelvin je bio bolji od Clarum Euromodula rezultatom 5:3. Pogotke za Kelvin postigli su Petar Čuljak (18), Željko Mitrović (20), Nevio Berdi (34), Josip Grbavac (38) i Dražen Pekčec (40). Za Klarum Euromodul strijelci su bili Ilija Šubara (19, 26) i Mišel Paprić (36).

U posljednjoj utakmici kola Hvidra je svladala Pilanu Blatančić rezultatom 7:3. Dvostruki strijelac za Hvidru bio je Josip Pavunčec (2, 22) dok je u listu strijelaca čak 5 puta upisao Mario Jakovac (8, 15, 35, 37, 38). Za "Blatančiće" dva pogotka zabio je Rajko Mijatović (3, 9), a jedan je dodao Ivica Stojčević (2). Prije ove utakmice održana je minuta šutnje u spomen na Roberta Hećimovića - Heću, dugogodišnjeg igrača Pilane Blatančić koji je iznenada preminuo 29. 05. 2017. u 42. godini života.

U 1. kolu slobodna je bila ekipa Standarda. Utakmice 2. kola igraju se u nedjelju, 22. listopada 2017. Sastaju se Clarum Euromodul - Pilana Blatančić (9,00), Prvi hrvatski redarstvenik - Kelvin (9,50), Alabama - Valis Aurea (10,40) i Standard - Rampa Spin Valis (11,30). Slobodna je ekipa Hvidre.

Rezultati 1. kola - nedjelja, 15. 10. 2017.

Rampa Spin Valis – Alabama 2:2

Valis Aurea – Prvi hrvatski redarstvenik 2:0

Kelvin – Clarum Euromodul 5:3

Pilana Blatančić – Hvidra 3:7 Standard – slobodan

Ljestvica nakon 1. kola MNLV Požega 2017./2018.

2 pogotka

Rajko Mijatović (Pilana Blatančić), Josip Pavunčec (Hvidra), Ilija Šubara (Clarum Euromodul)

1 pogodak

Ivica Stojčević (Pilana Blatančić), Mišel Paprić (Clarum Euromodul), Nikola Zirdum, Jako Novak (Rampa Spin Valis) Miro Raguž, Krešimir Brkić (Alabama), Gojko Soldo, Zdenko Šarić (Vallis Aurea), Petar Čuljak, Željko Mitrović, Nevio Berdi, Josip Grbavac, Dražen Pekčec (Kelvin)

Pročitano 2661 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 23 Listopad 2017 11:02