Srijeda, 07 Prosinac 2016 01:00

Derbi 8. kola MNLV Požega između Kelvina i Alabame završio bez pobjednika

POŽEGA – U nedjelju, 04. prosinca odigrane su sve utakmice 8. kola Malonogometne lige veterana Požega, a čak tri susreta završila su podjelom bodova. U prvom susretu Bećari su pobijedili Hvidru rezultatom 8:2. Pogotke za Bećare postigli su Draženko Kljajić (3), Ivo Papak (2), Davor Karan, Tomislav Galić i Vladimir Karan. Oba pogotka za Hvidru postigao je Mario Jakovac.

Standard je protiv Prvog hrvatskog redarstvenika osvojio prvi bod u ovoj sezoni. Pogodak za vodstvo Standarda postigao je Zvonko Jakobović i 28. minuti, a izjednačenje i bod PHR – u donio je Željko Soldo u 31. minuti.

Vallis Aurea je rezultatom 5:3 svladala Euromodul Rijeku. Pogotke za Aureu postigli su Gojko Soldo (2), Eduard Pavičić, Borislav Jukić i Ivica Andričić. Za Euromodul dva pogotka postigao je Danislav Rašić, a jedan Krešimir Miškulin.

Derbi susret između vodeće Alabame i drugoplasiranog Kelvina završio je podjelom bodova. Jurica Bešlić doveo je Kelvin u vodstvo u 12. minuti, a Ranko Petrović postavio je konačni rezultat u 19. minuti.

Pilana Blatančić i Rampa Spin Valis odigrali su neodlučeno, 4:4. Pogotke za „Blatančiće“ postigli su Sebastijan Kalnak (2) i Ivica Stojčević (2), a za Rampu su strijelci bili Goran Stevanović (2), Zdenko Biondić i Nikola Zirdum.

Prekinuta utakmica 7. kola između Alabame i Euromodula Rijeka registirana je rezultatom 3:0 za Alabamu, a igrač Euromodula Marijan Bakula kažnjen je jednom utakmicom zabrane igranja.

U nedjelju, 11. prosinca Liga se ne igra zbog tradicionalne božićne priredbe požeških mažoretkinja i Twirling kluba Požega. Utakmice 9. kola igrat će se u nedjelju, 18. prosinca. Sastaju se Alabama – Prvi hrvatski redarstvenik (8,00), Rampa Spin Valis – Bećari (8,50), Hvidra – Vallis Aurea (9,40), Euromodul Rijeka – Kelvin (10,30) i Standard – Pilana Blatančić (11,20). Suca i zapisničara treba osigurati ekipa Rampe Spin Valis.

Rezultati 8. kola - nedjelja, 04. 12. 2016.

Bećari – Hvidra 8:2

Prvi hrvatski redarstvenik – Standard 1:1

Vallis Aurea – Euromodul Rijeka 5:3

Kelvin – Alabama 1:1

Pilana Blatančić – Rampa Spin Valis 4:4