Četvrtak, 16 Travanj 2015 02:00

Poraz KK Požega od Škrljeva

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su jučer u 3. kolu kvalifikacija za A1 ligu od KK Škrljeva rezultatom 62:85 (17:21, 30:41, 49:64).

Trener Vladimir Englman nije mogao biti na utakmici pa je ekipu s klupe vodio kapetan Dario Rich koji zbog ozljede nije mogao igrati ni u Zadru u prošlom kolu.

KK Požega je i u ovom susretu bila oslabljena neigranjem Ante Ćališa koji se ozljedio na početku utakmice 1. kola sa zagrebačkom Hermes Analiticom te Slavena Solde koji se ozljedio u završnici A2 lige.

Protiv Škrljeva se ozljedio i Domagoj Norac.

Požeški košarkaši ipak su odigrali dobru utakmicu a priliku za dokazivanje zbog nedostatka standardnih igrača dobili su i juniori.

Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri dok je u drugom dijelu do izražaja je došla duža klupa gostiju koje vodi proslavljeni hrvatski košarkaš Aramis Naglić.

Požega je pet minuta bila u vodstvu i to zahvaljujući mladom Antunu Štivičiću koji je u tom razdoblju ubacio 7 od ukupno 9 svojih koševa na utakmici.

Kod Požege treću utakmicu zaredom najbolji strijelac bio je Bruno Ćelebija koji je postigao 14 koševa. Dobru utakmicu ponovno je odigrao i Martin Bušić koji je ubacio 12 poena.

Kod gostiju najefikasniji je bio Marko Milekić sa 21 postignutim košem.

U 4. kolu, u subotu, 18. travnja, Požega gostuje u Virju kod Podravca dok se u derbiju sastaju Škrljevo i Hermes Analitica. Slobodne su Jazine.

Pročitano 2116 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 16 Travanj 2015 14:15