Ponedjeljak, 09 Prosinac 2019 01:00

Košarkaši Požege uvjerljivo pobijedili Košarkašku akademiju Osijek u 6. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege uvjerljivo su svladali Košarkašku akademiju Osijek rezultatom 87:67 u susretu 6. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok.

Igrači trenera Daria Richa odlično su odigrali prvo poluvrijeme koje su dobili s čak 31 poenom prednosti (45:14), a pogotovo drugu četvrtinu u kojoj su ostavili goste na samo 4 postignuta poena uz ubačenih 26 koševa te su tu praktički osigurali pobjedu.

Gosti su bili bolji u nastavku utakmice ali je vjerojatno u domaćoj ekipi došlo i do malog opuštanja, a i trener Rich je dao priliku mlađim igračima s klupe određenu minutažu.

Najbolji kod Požege bili su Martin Bušić koji je ubacio čak 35 poena i Sven Abramović koji je dodao 21 koš. U 7. kolu Požega gostuje kod KK Vinkovci.

KK Požega - KA Osijek 87:67 (19:10, 26:4, 17:25, 25:28)

Požega -  Martin Bušić 35, Sven Abramović 21, Domagoj Lovrić 9, Eugen Bagarić 8, Josip Novak 6, Filip Kojanović 4, Niko Pisker 2, Frano Romić 2, Saša Radosavljević 0, Shukri Aliti 0.

KA Osijek - Petar Kozić 36, Marin Jurić 7, Matej Miškić 6, Niko Lendić 4, Matej Gerber 4, Zvonimir Kišurek 3, Dominik Greganović 3, Ivor Mlinarević 2, Nikola Mavretić 2, Blaž Vojedilov 0.

Rezultati 6. kola :

KK Belišće - KK Borovo 96:76

KK Požega - KA Osijek 87:67

KK Rekord Tim - KK Đakovo 80:84

KK Županja - KK Olimp Inspekt-ing 100:89

KK Vinkovci - slobodan

Pročitano 1723 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 09 Prosinac 2019 13:02