Utorak, 26 Studeni 2019 01:00

Košarkaši Požege poraženi od KK Đakovo u 4. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su na svom parketu od KK Đakovo rezultatom 73:77 u 4. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Požežani su dobili prvu četvrtinu koju su dobili s tri koša razlike ali su loše odigrali drugu četvrtinu te su na poluvremenu imali zaostatak od pet poena (38:43).

Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja, Požega je imala šut za produžete ali je lopta izašla iz obruča, a gosti su u posljednjem napadu zabili dva poena za konačnih 73:77.

Najbolji pojedinac kod Požege bio je mladi Sven Abramović koji je postigao 27 koševa, dobro su odigrali i Eugen Bagarić i Saša Radosavljević koji su ubacili po 12 poena te Filip Kojanović koji je dodao 10 koševa.

U 5. kolu ekipa trenera Daria Richa gostuje kod KK Borovo (01. 12.), a nakon toga u 6. kolu dočekuje KA Osijek (07. 12.).

Požega - Đakovo 73:77 (16:13, 22:30, 21:19, 14:15)

KK Požega - Sven Abramović 27, Eugen Bagarić 12, Saša Radosavljević 12, Filip Kojanović 10, Martin Bušić 6, Bruno Galić 2, Domagoj Lovrić 2, Fran Abramović 2, Frano Romić 0, Josip Novak 0, Niko Pisker 0.

KK Đakovo - Marko Karlović 27, Filip Škrinjarić 18, Antonio Žulj 12, David Vukadin 6, Filip Zgonjanin 6, Matko Duvnjak 5, Tomislav Kelava 3, Marin Namjesnik 0, Dominik Pavlović 0, Alen Lončarić 0.