Ponedjeljak, 28 Siječanj 2019 01:00

Košarkaši Požege u gostima pobijedili Rekord tim (Oriovac) u 9. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

ORIOVAC - Košarkaši Požege pobijedili su jučer u gostima KK Rekord tim (Oriovac) rezultatom 64:80 (12:27, 19:16, 17:12, 16:25) u 9. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Na poluvremenu su Požežani imali vodstvo od 12 poena (31:43), a posebno dobro su odigrali prvu i posljednju četvrtinu susreta.

Trener Dario Rich može biti zadovoljan zalaganjem svojih igrača koji su s uvjerljivih 16 poena razlike pobijedili domaćina koji je četvrti na ljestvici dok je Požega trenutno na 5 mjestu sa 12 bodova (3 pobjede, 6 poraza).

U sljedećem, 10. kolu požeški košarkaši dočekuju posljednje plasiranu ekipu lige Košarkašku akademiju Osijek koja je poražena u svih 8 odigranih utakmica. Utakmica se igra u nedjelju, 03. 02. 2019. s početkom u 17,30 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Nakon toga je stanka od tri tjedna, a prvenstvo se nastavlja 23. 02. kada će u Požegi gostovati KK Vrijednosnice Osijek Inspekt - ing.

REKORD TIM - POŽEGA 64:80 (12:27, 19:16, 17:12, 16:25)

Rekord Tim - Krešimir Bradić 21, Marko Galić 13, Domagoj Junačko 9, Svan Stojsavljević 8, Dominik Čančar 4, Ivan Klaić 4, Patrik Čukić 4, Matko Jagar 1, Mark Sekulić 0, Hrvoje Raspasović 0, Leon Cazi 0, David Eđed 0.

Požega - Sven Abramović 20, Davor Galić 19, Eugen Bagarić 17, Adam Čeliković 8, Filip Kojanović 8, Krešimir Herceg 6, Goran Benić 2, Fran Abramović 0, Andeas Janeš 0, Domagoj Lovrić 0, Fabijan Ereiz 0, Franjo Romić 0.

Pročitano 1781 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 31 Siječanj 2019 14:47