Ponedjeljak, 19 Veljača 2018 01:00

Domaći poraz ŽKK Plamen Požega od ŽKK Trešnjevka 2009 (Zagreb) u 16. kolu 1. Hrvatske ženske košarkaške lige

POŽEGA - Igračice Ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega u subotu, 17. veljače su teško poražene na svom parketu od ŽKK Trešnjevka 2009 (Zagreb) u susretu 16. kola 1. Hrvatske ženske košarkaške lige. Trešnjevka je pobijedila požeške košarkašice sa 31 košem razlike (42:73).

Već nakon prve četvrtine utakmica je bila praktički odučena jer je Trešnjevka imala prednost od 21 poena, a domaće košarkašice su uspjele postići samo 4 koša. Plamene su malo bolje odigrale drugu četvrtinu pa je na poluvremenu je rezultat bio 20:42 za gošće. Do kraja utakmice Trešnjevka je razliku povećala za 9 poena i došla do uvjerljive pobjede.

Požeške košarkašice su trenutno na 9. mjestu sa 18 bodova (4 pobjede, 10 poraza). U sljedećem, 17. kolu Plamene gostuju u Virju kod Podravac Giganta (24. 02.). Na svom parketu ponovno će igrati u subotu, 03. 03. kada će u sklopu 18. kola ugostiti ŽKK Pula Črnja Tours (17,00 sati).

Plamen Požega – Trešnjevka 2009 42:73 (4:25, 16:17, 13:15, 9:16)

Plamen Požega: M.Lovrić 3, P. Lovrić 8, Šegota 4, Bašić 3, Devčić -, Lana Hrmić 2 K. Soldo 9, Lea Hrmić 3, Pandža Brnić 0, Halimic 10, Berger 0. Trener: Vladimir Englman

Trešnjevka 2009: Katavić 13, Erjavec 21, Sorić 8, Marta Galić 6, N. Mühl 4, Pavić 8, Marija Galić 10, Kostić 0, Zadro 0, Ujević 3. Trener: Dean Nemec

Pročitano 1774 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Veljača 2018 11:31