Utorak, 13 Veljača 2018 01:00

Košarkaši Požege svladali KK Belišće u 12. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

BELIŠĆE - Košarkaši Požege u 12. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok gostovali su u Belišću gdje su ostvarili pobjedu sa 2 poena razlike. Belišće je bolje otvorilo utakmicu ali su tada igrači Požege napravili seriju od 0:14 i prvu četvrtinu dobili rezultatom 19:27.

Domaći su bolje odigrali drugu četvrtinu pa su na poluvremenu imali minimalno vodstvo od 45:44 ali su u drugom dijelu igrači trenera Daria Richa uspjeli doći do pobjede u susretu protiv drugoplasirane ekipe lige.

Požega je trenutno sedma sa 13 bodova (4 pobjede, 5 poraza). U sljedećem, 13. kolu Požega dočekuje HKK Vukovar. Utakmica se igra u subotu, 24. veljače 2018. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

BELIŠĆE - POŽEGA 80:82 (19:27, 26:17, 19:25, 16:13)

Belišće - Zvonimir Blažević 17, Kristijan Preglej 15, Marko Mikulić 14, Domagoj Cerjak 8, Nino Gradinjan 7, David Đolić 6, Damir Markota 6, Ante Soldo 4, Bruno Funtak 3, Luka Šarić 0, Alen Branković 0.

Požega - Martin Bušić 18, Eugen Bagarić 17, Sven Abramović 15, Goran Benić 12, Josip Novak 8, Krešimir Herceg 7, Fabijan Ereiz 3, Adam Čeliković 2, D. Musil - Todorović 0, Oliver Pudić 0.

Pročitano 1706 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 14 Veljača 2018 08:01