Utorak, 05 Prosinac 2017 01:00

Košarkaši Požege u 6. kolu 2. HKL - Istok svladali Osječki Sokol u gostima

OSIJEK - Košarkaši Požege u 6. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok svladali su u gostima KK Osječki sokol rezultatom 84:107. Već na poluvremenu ekipa trenera Daria Richa imala je vodstvo od 13 poena prednosti (38:51). U trećoj četvrtini tu prednost su još povećali te su unatoč slabijoj odigranoj posljednjoj četvrtini ostvarili uvjerljivu pobjedu od 23 koša razlike. Ova pobjeda je bila i očekivana jer su domaći košarkaši jedini u ovoj ligi bez pobjede i imaju 5 poraza u 5 utakmica. Požega je peta na ljestvici sa 7 bodova (2 pobjede, 3 poraza).

U 7. kolu požeški košarkaši su slobodni, a u 8. kolu dočekuju KK Rekord tim (Oriovac) koji je treći na ljestvici sa 9 bodova. Utakmica se igra u subotu, 09. prosinca s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

OSJEČKI SOKOL - POŽEGA 84:107 (21:33, 17:18, 12:33, 34:23)

KK Osječki sokol -  Andrej Bačić 31, Patrik Maskaljević 24, Ivo Vincetić 13, Mihael Nikolić 5, Petar Sušac 4, Marko Vincetić 4, Tadej Tomljanović 2, Luka Brezničar 1, Ivor Mlinarević 0, Mislav Kordić 0, Andrija Premec 0, Patrik Zetović 0.

KK Požega - Martin Bušić 19, Dino Hofman 14, Goran Benić 13, Eugen Bagarić 12, Fabijan Ereiz 11, Sven Abramović 8, Dario Pejnović 8, Oliver Pudić 8, Krešimir Herceg 8, Matej Bošković 3, Karlo Duvnjak 2, Domagoj Lovrić 1.