Ponedjeljak, 06 Ožujak 2017 01:00

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod KK Osječki sokol u posljednjem kolu A2 HKL - Istok

OSIJEK - Košarkaši Požege u posljednjem, 18. kolu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok poraženi su na gostovanju kod KK Osječki sokol rezultatom 96:79.

Košarkaši Požege su do zadnjih pet minuta prije kraja držali utakmicu neizvjesnom. Najefikasniji kod Požege bili su Ante Ćališ s 21 košem, Dario Pejnović  je postigao 20 koševa, a Krešimir Herceg je uz 10 koševa imao i 11 asistencija te 11 skokova.

- "Utakmica je prelomljena u zadnjih pet minuta, dotad smo parirali odličnom sastavu Osječkog sokola koji je treći na tablici. Zadovoljan sam sezonom." - rekao je trener Požege Dario Rich

Požežani su ovo prvenstvo završili na šestom mjestu sa 22 boda. U 16 susreta igrači trenera Daria Richa ostvarili su 6 pobjeda i 10 poraza.

Pročitano 1685 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 07 Ožujak 2017 10:41