Ponedjeljak, 16 Siječanj 2017 01:00

Košarkaši Požege poraženi od KK Rekord Tim (Oriovac) u 11. kolu A2 HKL - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su u subotu, 14. siječnja na svom parketu od KK Rekord Tim (Oriovac) u susretu 11. kola A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok. Na poluvremenu su Oriovčani imali prednost od 2 poena (43:45), a utakmicu su odlučili u svoju korist u posljednjoj četvrtini koju su dobili rezultatom 18:29. Požežani su trenutno na 8. mjestu na ljestvici sa 15 bodova (omjer : 4 pobjede i 7 poraza).

U sljedećem, 12. kolu ekipa trenera Daria Richa gostuje u Dardi kod KK Vrijednosnice Osijek II (21. 01.). Pred svojim navijačima požeški košarkaši ponovno će igrazi za dva tjedna (28. 01.) kada u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc gostuje KK Borovo koje je drugo na ljestvici.

KK POŽEGA - KK REKORD TIM (Oriovac) 81:94 (22:17, 21:28, 20:20, 18:29)

POŽEGA - Krešimir Herceg 29, Deni Remenar 15, Ante Čališ 14, Eugen Bagarić 12, Dario Pejnović 6, Sven Abramović 4, Vjekoslav Milevoj 1, Fabijan Ereiz 0, Karlo Duvnjak 0, Domagoj Jozić 0, Karlo Grgurić 0, Josip Novak 0

REKORD TIM - Petar Živković 24, Bruno Čelebija 21, Filip Grgić 15, Krešimir Bradić 13, Saša Radosavljević 11, Andro Matuško 6, Egon Primorac 2, Ivan Škarica 2, Igor Kovačević 0, Dorian Kulaš 0, Arian Kovačević 0, Tomislav Matačić 0

Pročitano 2209 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Siječanj 2017 11:28