Ponedjeljak, 14 Studeni 2016 01:00

Košarkaši Požege poraženi od HKK Vukovar u 5. kolu A2 HKL - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege u subotu, 12. studenog u 5. kolu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok ugostili su HKK Vukovar. Požežani su loše otvorili utakmicu i izgubili prve dvije četvrtine. Na poluvremenu su gosti imali vodstvo od 17 poena prednosti (28:45). Iako su igrači trenera Daria Richa dobili drugi dio susreta rezultatom 38:31 to je bilo dovoljno samo za pristojan poraz.

KK Požega je sedma na ljestvici sa 7 bodova (2 pobjede i 3 poraza). U sljedećem, 6. kolu požeške košarkaše očekuje gostovanje kod vodećeg Đakova (19. studeni). Na svom parketu ponovno će igrati za dva tjedna kada će u 7. kolu ugostiti KK Vinkovce. Utakmica će se igrati u subotu, 26. studenog s početkom u 17,00 sati u SD "Tomislav Pirc".

POŽEGA - VUKOVAR 66:76 (14:25, 14:20, 21:13, 17:18)

KK Požega - Ante Ćališ 28, Vjekoslav Milevoj 16, Sven Abramović 9, Krešimir Herceg 6, Dario Pejnović 4, Domagoj Lovrić 3, Eugen Bagarić 0, Fabijan Ereiz 0, Luka Grgurić 0, Deni Remenar 0, Antun Štivičić 0, Josip Novak 0.

HKK Vukovar -  Dino Peraica 31, Borislav Kovačević 14, Filip Bjelanović 10, Matej Berišić 9, Dominik Kajba 7, Matija Matijević 5, Ante Ivan Rajković 0, Antonio Ragač 0, Božidar Čalušić 0, Kristijan Berišić 0.

Pročitano 2092 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 14 Studeni 2016 13:54